• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ss2 signal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ss2 signal sorunu

dunkes: arkadaşlar ,sky star 2 kulanıcısıyım fakat bir sorunum var ve bir türlü çözemedim sorun şu ki 12000 nin üzerindeki frekanslarda signal yok, başka çanak ve lb ile denedim, yeni sürücü yükledim , hata karta sorun vardiye kartı geri götürüp yenisini aldım ve sorun yine çözülmedi forum daki arkadaşın verdigi repair dosyasınıda yükledim bilgisayarı da formatladım sorun devam ediyor , yardımlarınız için teşekür ederim

donanım problemi gozukuyor kablodan veya ucuna taktıgın soketen bile olabilir diseq sivicin kaliteli olmalı ss2 bu konuda cok secici....

Yorum yap

cinarelektronik Nickli Üyeden Alıntı
      dunkes: arkadaşlar ,sky star 2 kulanıcısıyım fakat bir sorunum var ve bir türlü çözemedim sorun şu ki 12000 nin üzerindeki frekanslarda signal yok, başka çanak ve lb ile denedim, yeni sürücü yükledim , hata karta sorun vardiye kartı geri götürüp yenisini aldım ve sorun yine çözülmedi forum daki arkadaşın verdigi repair dosyasınıda yükledim bilgisayarı da formatladım sorun devam ediyor , yardımlarınız için teşekür ederim
      Arkadaşım zamanında çok uğraştım.Benim skystar 7. sorun aliçakmak34 arkadaşımızın dediği gibi hep diseqtemiş.

Yorum yap

slm
        arkadaşım ss2 ye taktığın kablo direkt olarak çanaklardanmı yani diseq tenmi geliyor?yoksa receiverden çıkış yapıp ss2 ye bağlantımı kuruyorsun.eğer receiverden bağlantı yapıyorsan sebep %100 ondandır.bendede aynı sorun var.oyüzden eğer ss2 den tam randıman almak istersen diseqten direkt kablo çekip bağlantı kur.bu arada lnb ninde sistemine göre çift veya daha fazla çıkışlı olması lazım
        herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

arkadaşlar yardımlarınız için teşekür ederim fakat ben lb den direk kablo da çekip denedim, sorun yine aynı donanımla ilgili diy düşünüyorum , ama ne olabilir

Yorum yap

koblodan da olabilir cunku bu sorunu yaşayan ların gelde problem leri yukarda yazdık larım dan cıkıyor..

Yorum yap

slm
              arkadaşım o zaman kullandığın programın tp listelerini düzenlemen gerekebilir.
              herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X