• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

foruma elestiri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

slm
    arkadaşlar aynı problem bendede var bende yazdığım mesajları hemen göremiyorum.detaylı arama yapıp kullanıcı adımı aratıyorum.yazdığım mesaj gene çıkmıyor.kontrol paneli ayarlarının default ayarları nedir acaba.belki sorun ayarlardadır.
    herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

slm
      arkadaşlar aynı problem bendede var bende yazdığım mesajları hemen göremiyorum.detaylı arama yapıp kullanıcı adımı aratıyorum.yazdığım mesaj gene çıkmıyor.kontrol paneli ayarlarının default ayarları nedir acaba.belki sorun ayarlardadır
      herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Ayni problem bende de var arkadaslar mesji ilk yazdigimda görüyorum ama ondan sonrasi bilemiyorum dün avatar bölümüne bir mesaj yazdim bu gün mesaji göremedim ne yapmak gerekiyor acaba

Saygilar

Yorum yap

Yeni mesajları göremeyen arkadaşlar hard refresh (ctrl + F5) yapsın ve cookielerini temizlesin bir de öyle denesinlser... Saat olayı için de üstteki "Kontrol Paneli" kısmından saat ayarınızı kontrol edin..

Yorum yap

forum zaten daha yeni.zamanla hersey oturacaktır.onemli olan sabırlı olmaktır-kurallara uymaktır.saygılar...
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Şu an bir sorun görünmüyor.
              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
              Anlat içinden geçenleri
              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

bi deneme yapiyorum bakalim.

Yorum yap

sorun hala devam ediyorr.saygilar..

Yorum yap

degerli arkadasım gercekten bu tip sorun kimsede gorulmedi.yani boyle uyarı veren olmadı.acaba senin pc ayarlamalarında sorun mu var.bir forumdan çıkış yapıp.tekrar giriş yapsan.derim.saygıalr..

Yorum yap

bazi arkadslardada oldugunu yazdilar.denedim kac kez ciktim geldim.benim nick imle yonetici arkadas girip bir inceleyebilirlermi.belki benim ayarlarim bozuktur.saygilar.

Yorum yap

tahminim bakarlar adminator ustalarımız.saygılar...

Yorum yap

arslan_kral Nickli Üyeden Alıntı
                          bazi arkadslardada oldugunu yazdilar.denedim kac kez ciktim geldim.benim nick imle yonetici arkadas girip bir inceleyebilirlermi.belki benim ayarlarim bozuktur.saygilar.
                          Bence de senin işletim sisteminden kaynaklanıyor.. ama istersen PM ile login şifreni bana yolla kontrol edeyim.. sonra değiştirirsin şifreni..

Yorum yap

Değerli yetkili dostlarım.
                            Daha önceden nicklerin üzerine tıkladığımızda o kişinin hangi bölümde olduğunu ve geçmişte toplu olarak hangi konulara mesajlar yazdığını görebiliyorduk.Biz özel üyelere sanırım bu durum kapandı. acaba bunun nedeni nedir. tekrar aktif hale gelebilir mi?
                            Saygılar

Yorum yap

Off durumu kırmızı olabilirmi acaba ?
                              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                              Anlat içinden geçenleri
                              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

evet arkadasım olursa güzel olur.yesile yani on ile uyumlu olur.tabi fprumda bircok yerde degişim ve gelişmeler olacak.yavaş yavaş.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X