• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK OS 1.1.7 Dualboot Eklendi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ben nand da pli kullanıyorum. Android kurup güncellemeyide şimdilik düşünmüyorum. Bu sekil gayet güzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

• 1.1.7 açılışda bazen sd kartı görmüyor.Ara sıra görüyor onun için bende 1.1.6 dönüş yaptım onu kullanıyorum.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• 1.1.6 üstüne son fixi atınca sorun oldumu sadece ?
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 1.1.6 nın üstüne fix atmadım.1.1.7 i yükledim onun üzerine fix attım.SD kart tanımama sorunu olunca geri 1.1.6 a dönüş yaptım.Fix atmadan önce sd kart görmeme sorunu olmamıştı.Ondada ekran zıplaması oluyordu.Fix den sonrada SD kart görmeme sorunu çok fazla 10 açılış içinde 7 defa sd kart görmeme oluyor.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Yani 1.1.7 yi yüklemeyelim mi indirdim akşamı bekliyordum. Bir de dual bootl nanda openelec atsak 1.1.7 den sonra bozulur mu?

Yorum yap

• Bende yukledim 1.1.7 yi fazla kurcalayamadim ama gozlemled:gim gecislerde sorun yok gibi fakat androidde eski film gibi yazilar karincalaniyor.

Yorum yap

• başa dönduk tekrar.
                1.16 neden dönuş yapamıyorum.usb atıyorum yukluyor sonunda hata mesajı verıyor.
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yani 1.1.7 yi yüklemeyelim mi indirdim akşamı bekliyordum. Bir de dual bootl nanda openelec atsak 1.1.7 den sonra bozulur mu?
                  Yükleyip deneyebilirsiniz.Nanda openelec atarsan dual boot özelliği olmaz.

Yorum yap

• 1.1.7 den 1.1.6 nasıl dönecez tekrar.

1.1.7 local usb den atıyorum ama 1.1.6 yukleme başlamıyor.factorry reset felanmı lazım.mıllet nasıl 1.1.6 geçış yapıyor tekrar
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• 1.1.7 online yükledim. Yama yı usb ye attım cihaz görmüyor.
                      SD card içine yamayı attım . Yine olmadı. Acaba bir yerde yanlış mı yapıyorum.

Yorum yap

• Durum anlaşıldı ben 1.1.7 ye geçmeden devam ediyorum.

Yorum yap

• ben her turlusunu denedim olmadı malasef eski sisteme geri dönecem

Yorum yap

• 1.1.6 yı yükledim. Üzerine fix dosyasını yükledim. Boot etmiyor cihaz. Sanırım fix dosyasındaki boot, 1.1.6 ile uyumsuz. Zaten ondan önce fix dosyası içindeki boot dosyasını çıkararak yüklemeye çalışmıştım, zip dosyası müdahale ile bozulduğundan olsa gerek yüklememişti. Denemeler yapmaya devam edeceğim.
                            1.1.6 ya geri dönme konusuna gelince; Geri dönmede bir sorun yok.

Yorum yap

• Sadece 1.1.7 üzerine Fix dosyasını yükleyin. Başka versiyon üzerine sakın yüklemeyin. Cihazı uçurursunuz. Benim gibi.:alalal:

Yorum yap

• Arka tuştan yazılım recovery atmayı denedinmi
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X