• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box Aparat İle Açılan Kanal Listesi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• karbon kardes tesekkurler bilgin için

Yorum yap

• esguey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      karbon kardes tesekkurler bilgin için
      yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

• arkadaşlar 13E jsc sport 1 2 3 4 5 6 7 8 paylaşıma açıldı iyi seyirler
        Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
        Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

• sn arkadaşım şimdi baktım bende çalışmıyo.kendin denedinmi ben 33 dereceden data alıyom diger kanallar sorunsuz.

Yorum yap

• devir67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sn arkadaşım şimdi baktım bende çalışmıyo.kendin denedinmi ben 33 dereceden data alıyom diger kanallar sorunsuz.
            arkadaşım Jsc ler şu yine açık

Yorum yap

• suleymansarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım Jsc ler şu yine açık
              peki +5 ve diğerleri açıkmı bgis olan arkadaşlar

Yorum yap

• saheser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                peki +5 ve diğerleri açıkmı bgis olan arkadaşlar
                Jsc+1 2 3 4 açık diğerleri şampiyonlar ligini bekliyor

Yorum yap

• next cihazını aldığım yer x-box aparatı almamı önerdi.garantisi var mı diye sordum.1 yıl bedava dedi.1 yıl sonra paralı dedi.bu doğru mu? ayrıca benim sormak istediğim şu:satıcı bana bir çanak daha almam gerektiğini söyledi.arkadaşlar ben hotbird veya turksat çanağına aparat taktıramaz mıyım?farklı bir uydudan yararlanmak için hep çanak anten mi almam mı gerekiyor.mesala aparatla sirüsü izliyorum.çanak işinden dolayı x-boxtan caydım.arkadaşlar siz çanak mı,aparat mı taktırdınız?cevaplarınızı bekliyorum.iyi günler

Yorum yap

• semiz arkadaşım sorularına sırasıyla cevap vermeye çalışayım 1 xbox paralı 2 türksat çanağına aparat takarak 33E den data alabilirsin 3 kullandığın hotbırd ve sirus sadece hotbırd deki kanalları izleyebilirsin sirus de xbox la açılan kanal yok

Yorum yap

• suleymansarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      semiz arkadaşım sorularına sırasıyla cevap vermeye çalışayım 1 xbox paralı 2 türksat çanağına aparat takarak 33E den data alabilirsin 3 kullandığın hotbırd ve sirus sadece hotbırd deki kanalları izleyebilirsin sirus de xbox la açılan kanal yok
                      demekki türksat çanağına aparat taktırarak da x boxtan yararlanabilirim.ayrıca çanağa gerek yok.teşekkür ederim açıklamaların için.kay:kay:kay:

Yorum yap

• xbox

slm arkadaş bende 3 aydır x box var ben her uy keylerle ve yönle ugraşıyorum bırde cok ekran donuyo yanı saglıklı degıl x box

Yorum yap

• astra da bazan donmalar oluyor öteki kanalar problemsiz.

Yorum yap

• selam arkadaşlar.
                            Bende Xbox dan verim alamadım. Bazen bir gidiyor saatlerce açılmıyor. Donmalar oluyor. Kısacası böyle olabileceğini o zaman anlasaydım almazdım.

Yorum yap

• EuroBird 9 daki, 9 derecede olanlar buradaki yayınlar gittimi yoksa bendemi yok 2aydır izleyemiyordum yeni farkettim.
                              KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                              KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                              :tr:

Yorum yap

• anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı
                                EuroBird 9 daki, 9 derecede olanlar buradaki yayınlar gittimi yoksa bendemi yok 2aydır izleyemiyordum yeni farkettim.
                                Farklı bir isimle tekrar Hotbird'e kaydırıldı o kanallar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X