• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımı

- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
    - Biss girişine klavye eklendi.
    - MDU4 desteği düzeltildi.
    - Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

İndir

Paylaşım için teşekkürler üstat.
    VESTEL UD9200 4K LED TV
    ARÇELİK 32" LED TV
    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

hocam emeğine sağlık teşekkürler

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        - Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
        - Biss girişine klavye eklendi.
        - MDU4 desteği düzeltildi.
        - Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

İndir
        digium arkdasım su olaya bır el atsanız kanal degırken kanal bılgı barı acıkken kanal degısmıyor sıfrelı kanalı servırla acmaya caslınca arada reset atıyor server ekleme sayısı cok az bırde eskı mavu menulu yazılımda su ozellık vardı cok ıyıydı hangı servırla acıgı bılgı barında gorunuyordu bunlardada bır calısma ypılırsa cok super olur cıhaz ben hala mavı menulu yazılımı kullanıyorum daha az sıkıntılı bence saygılar...
        YÜRÜYOR
        yürüyor yalnız gidiyor
        hayatı vermedi can, ona
        kalbini dinledi gel dedi, ona
        dağ, deniz ve nehir
        düşündü gideyim
        mutlu etmedi bu dünya beni
        bulacakmıyım acaba bir yer
        ağrısız içine yatacağım
        bir toprak gitsem mi acaba
        olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

Tv/av tuşuna basınca motor ayar menüsü açılıyor, exit yapınca av'dan tv'ye geçiyor, yeni bir kısayolmudur yoksa bir hatamı bilmiyorum.
          VESTEL UD9200 4K LED TV
          ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

28.12.2012 yazılımdaki görüntü kalitesi daha iyiydi, 19 mart ve 22 mart yazılımlarını yükledim görüntüler berbat şifreli kanallarda kendiliğinden kapanıp açılıyor, uydu anormal oldu tekrar 28 aralık yazılımını usb ile yükleyebilirmiyim acaba, yüklemeyenlere de tavsiye etmiyorum...

Yorum yap

aydınlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              28.12.2012 yazılımdaki görüntü kalitesi daha iyiydi, 19 mart ve 22 mart yazılımlarını yükledim görüntüler berbat şifreli kanallarda kendiliğinden kapanıp açılıyor, uydu anormal oldu tekrar 28 aralık yazılımını usb ile yükleyebilirmiyim acaba, yüklemeyenlere de tavsiye etmiyorum...
              yüklersin arkadasım saygılar...
              YÜRÜYOR
              yürüyor yalnız gidiyor
              hayatı vermedi can, ona
              kalbini dinledi gel dedi, ona
              dağ, deniz ve nehir
              düşündü gideyim
              mutlu etmedi bu dünya beni
              bulacakmıyım acaba bir yer
              ağrısız içine yatacağım
              bir toprak gitsem mi acaba
              olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

free share olayı bittimi .bende ne jsc ler nede cyfra lar açıyor.son yazılım ve *** dosyası yüklü
                İŞTE TEK BÜYÜK

Yorum yap

simeda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  free share olayı bittimi .bende ne jsc ler nede cyfra lar açıyor.son yazılım ve *** dosyası yüklü
                  Free share ile Jsc sport + kanalları geri geldi.
                  VESTEL UD9200 4K LED TV
                  ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

Arızamı..........

Hocam üç dört gündür aynı soruyu soruyorum ama next 18500 hd plus cihaza usb takıyorum cihaz görüyor ama içindeki yazılım dosyasını bir türlü görmüyor cihazın ön ve arka tarafında bulunan usb girislerindende denedim ama dosyayı görmüyor fat 32 yaptım yine aynı yazılım farkı olur dedim onuda denedim nafile hatta usb yi bosalttım sadece yazılım dosyasını koydum olmadı 3 usb ile denedim yine yok cihaz ......mu görüyor cihaz arızalı olabilirmi sizce.........

Yorum yap

coskun016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hocam üç dört gündür aynı soruyu soruyorum ama next 18500 hd plus cihaza usb takıyorum cihaz görüyor ama içindeki yazılım dosyasını bir türlü görmüyor cihazın ön ve arka tarafında bulunan usb girislerindende denedim ama dosyayı görmüyor fat 32 yaptım yine aynı yazılım farkı olur dedim onuda denedim nafile hatta usb yi bosalttım sadece yazılım dosyasını koydum olmadı 3 usb ile denedim yine yok cihaz ......mu görüyor cihaz arızalı olabilirmi sizce.........
                      İndirdiğiniz yazılım dosyasını RAR dan çıkarıyormusunuz acaba...? Sadece dosyayı indirip USB belleğe atmak yetmez sonrasında indirilen klasörden BURAYA çıkart yada KLASÖRE çıkar deyip esas dosyanın kendisini USB ye atmanız gerekmektedir.
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dosya

Hocam dediginiz gibi yaptım önce rar dosyayı buraya cıkar veya klasöre cıkar seklinde yazıyor ve buraya cıkar diyerek cıkan dosyayı usbye atyorum ama yine sonuc alamıyorum

Yorum yap

Sayın arkadaşım o halde yapılmayan bir şey daha kalıyor o zaman buraya yazacaklarımı uygulayınız.

1:Yazılımı indiriyoruz.
                          2:Klasöre çıkarıyoruz.( Siz zaten bu ikisini yapıyorsunuz.)
                          3:Ortaya çıkan SARI ZARF a benzeyen dosyayı ÇİFT tıklıyoruz...Bu dosyanın içinden 3 adet dosya daha çıkacaktır siz boyutu 8.192 MB ve üzerinde ABS yazan olan dosyayı sadece USB ye atın birde bu şekilde yazılımı atmayı deneyiniz....
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

burayı incele
                            nexdestek sitsinde cihazına uygun yükleme açıklaması var

Yorum yap

iptv ye her girişimde uydu kendini resetliyor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X