• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ban edilmem ile ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ban edilmem ile ilgili

evet 1 aylık ban edilmemin sonlanmış olduğunu gördüm ban eden arkadaşın beni şahsi olarak kişilerle sorun olduğunu ikaz ederek banlandığımı üzülerek öğrendim kendisine teşekkür ediyorum nasıl cevap verileceğini bilmeyen insanların bu forumda diğer kişileri nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz o kişilere bende şahsi sorunum varmış gibi cevap verdim ve banlandım ancak o kişiler fegoloman yapmaya devam ettiler ve takip edebildiğim süre içersinde onlarında
    tamamen süresiz olarak banlandığını gördüm burda yapmış olduğum hatayı ben kabul ediyorum ve onlara
    hiç bulaşmamam gerektiğinide biliyordum ve bundan sonra böyle insanların bu forumda olmamasını siz yöneticilerimizden diliyorum foruma tekrar katıldığım için hepinize teşekkür ediyorum benim hiç kimseyle şahsi sorunum hiç bir zaman olmamıştır vede olmayacaktır bu açmış olduğum konu neticesinde
    yapmış olduğu hatalardan dolayıda herkezden özür
    diliyorum takdir sizlerin hepinize teşekkür ediyorum
    saygılarımı ve sevgilerimi yolluyorum bu arada geçmiş kurban bayramınızı ve en içten dileklerimle
    geçmiş olan yeni yılınızı saglıkla mutlulukla geçmesini diliyorum konuya cevabınızdan sonra
    kapatabilirsiniz saygılar sevgiler
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

konunun ne olduğunu bilmiyorum ama seın gibi düşünceler taşıyan ve hatasını kabul eden insanların tekrar burada olması güzel ..hoşgeldin...

Yorum yap

Ben şahsım adıma söylüyorum,sayın Bülent abim yaşça benden büyüktür kendisine saygım ve sevgim sonsuzdur.bazı kişiliksiz banlanmış üyeler yüzünden kendiside ufak bir uyarı almıştır.ben kendisine her konuda kefilim.

sayın abim selam,saygı ve sevgilerimi sunarım.forum kuralları geregi her konuda titiz davranmalıyız.bir daha böyle bir hataya düşecegini ummuyorum.yanaklarından öpüyorum.Allaha emanet ol.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako2000 kardeşim teşekkür ediyorum çok sağol tabiki böyle hataya birdaha düşmem senin
        sağlığın sihhatin nasıl iyimisin bu arada kutlayamadığı kurban bayramını ve yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum ayrıca teşekkür ediyorum çok sağol
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

takdoğan kardeşim sizinde ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum konu açıklağa kavuştuğu için
          böyle bir konu açtım sayın yetkililerinde cevap vereceğini umuyorum

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tako2000 kardeşim teşekkür ediyorum çok sağol tabiki böyle hataya birdaha düşmem senin
            sağlığın sihhatin nasıl iyimisin bu arada kutlayamadığı kurban bayramını ve yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum ayrıca teşekkür ediyorum çok sağol
            Şükürler olsun şu an her hangi bir problem yok,ilaç tedavisi oluyorum.buna'da şükrediyorum.bende senin geçmiş bayramını ve yeni yılını kutluyorum abi.
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako ustamız taş gibi maaşallah merak etmeyin siz bu sene kırkpınarda başaltına güreşecek o ......:

Yorum yap

takdoğan kardeşim sizinde ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum konu açıklağa kavuştuğu için
                böyle bir konu açtım sayın yetkililerinde cevap vereceğini umuyorum
                tako ustamızın kefil olduğu herkeze hürmetimiz vardır usta tekrar hoşgeldin

Yorum yap

bazen aile içinde bazen ufak tefek kırıklıklar olabiliyor.önemli olan kırgınlıkların devam etmemesi .
                  hoşgeldin.

Yorum yap

sağol egir kadeş teşekkür ediyorum bundan sonra olmayacak konunun fazla teferruatı olmaması açısında kapatabilirsiniz saygılar

Yorum yap

çok sağol takdoğan kardeş teşekkürler saygılar

Yorum yap

Sevgili BÜLENT 56 aramıza tekrar HOŞGELDİN.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet 1 aylık ban edilmemin sonlanmış olduğunu gördüm ban eden arkadaşın beni şahsi olarak kişilerle sorun olduğunu ikaz ederek banlandığımı üzülerek öğrendim kendisine teşekkür ediyorum nasıl cevap verileceğini bilmeyen insanların bu forumda diğer kişileri nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz o kişilere bende şahsi sorunum varmış gibi cevap verdim ve banlandım ancak o kişiler fegoloman yapmaya devam ettiler ve takip edebildiğim süre içersinde onlarında
                          tamamen süresiz olarak banlandığını gördüm burda yapmış olduğum hatayı ben kabul ediyorum ve onlara
                          hiç bulaşmamam gerektiğinide biliyordum ve bundan sonra böyle insanların bu forumda olmamasını siz yöneticilerimizden diliyorum foruma tekrar katıldığım için hepinize teşekkür ediyorum benim hiç kimseyle şahsi sorunum hiç bir zaman olmamıştır vede olmayacaktır bu açmış olduğum konu neticesinde
                          yapmış olduğu hatalardan dolayıda herkezden özür
                          diliyorum takdir sizlerin hepinize teşekkür ediyorum
                          saygılarımı ve sevgilerimi yolluyorum bu arada geçmiş kurban bayramınızı ve en içten dileklerimle
                          geçmiş olan yeni yılınızı saglıkla mutlulukla geçmesini diliyorum konuya cevabınızdan sonra
                          kapatabilirsiniz saygılar sevgiler
                          hangi konuda banlandığını bılmıyorum amma senın banlan dığın yazıyı görünce üzülmüş ve kendı adıma korkmüştum, korkmuştum deyınce!! bana böyle bır harekette ne yapabılırım dıye düşünmuştum ,neyse aramıza tekrar höş geldın sefa getirdın..
                          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tekrar aranızda olmak adına hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum saygılar

Yorum yap

hoş geldin arkadaşım sevgiler
                              dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X