• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play2 WeOS v1.3 OTA Güncellemesi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WeTek Play2 WeOS v1.3 OTA Güncellemesi

New features:
    Dynamic screensaver powered by FlickDream.
    FlickDream is a screensaver inspired by Google's Backdrop that will use Flickr as source for its images.
    You can now toggle the soft keyboard using the '*' button on your remote and focus on the suggestions dropdown menu in an AutoCompleteTextView widget
    Enjoy the new Kodi v17 “Krypton†Beta 2 version

Additionally WeTek Play 2 OS v1.3 offers various improvements and bug fixes to already existing features.

WeTV Changelog:
    Improved zapping speed.
    Added support for weekly EPG feeding by selected transponders/mux and regions.
    Fixed issues where message "Motor move (from Sat to Sat), pls wait...." was missing.
    Fixed issue with no Audio on HDMI Out on channels with DTS only
    Improved the EPG loading speed on DVB-C
    Added the possibility to delete picons

System Fixes and Improvements Changelog:
    Fixed a bug in WebKit that prevented clicking and focusing on dropdown HTML5 select items.
    Improved overall Mali 450 performance
    Various fixes reagrding Android and Kernel performance and stability

To access the web interface of WeTek Play 2, open the browser on your computer/tablet/smartphone, and type the IP Address of the device and the 8080 port

For Example:

IpofWeTek:8080

http://www.wetekforums.com/v/index.p...-play-2#latest

Hayırlı uğurlu olsun.

Paylaşım ve bilgi için teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

Cihazi güncelledim, görüntü daha keskin olmus, açılış ekrani daha önce "android" olarak açılıyordu, bu güncelleme ile "WEOS" şeklinde açılıyor, gayet hoş olmuş.

Yorum yap

Bizde hala cihazsız bakıyoruz trene bakar gibi
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Cihaz gelsin herkese artık. Tek başına kullanmak hiç güzfl değil. İnsan kendini dağ başında hissediyor. Issız.

Yorum yap

yazılımlar peş peşe yayınlanmaya başladı inşallah bizimde deneme şansımız olacak neyse cihazlarımızın gelmesinde çoğu gitti azı kaldı
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Bu yazılım usbden atılır mı çok bekledim %16 ya vardı ilerleme iptal ettim ben de. İndirip usbden atabilsek süper olacak

Yorum yap

Bulursam ekleyeceğim dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Güncelleme de ne uzun sürüyormuş.

Yorum yap

Bendeki xtreamer prodigy 4K'da update etmeye başlayınca tv'yi kapayıp yatmaya gidiyorum. Sabah uyanınca bakıyorum ki bitmiş, update işini hallediyorum. Wetek2'den memnun kalırsam onu da kız kardeşime göndercem.

Yorum yap

Yalnız 1.3'te Youtube, Netflix gibi eklentilerde sorun var, 1.4 çok yakında verilecek.

Sevgiler...

Yorum yap

-Bilgi

WeTekPlay2 kullanan arkadaşlar "streaming apps" lerde sorun var ise....

MasterChief117 Tarafından verilen dosyayı.buradan...
                        https://mega.nz/#!ggQX1BTR!yZbrzoA7-...b6r9aNrrkDaAlM

DB-J154-wetekplay2-ota-2016-10-04 dosyasını indirip Msd kartına zip olarak yükleyiniz. Cihazınızı droid menüsün den We.Update kullanarak,locale i (Yerel güncelleme) seçiyoruz.Locale i seçtiğimizde Msd kartımızda ki zipli dosyamız görünecektir.Üstüne gelip okey diyoruz..ve yüklenecektir...

Not:MasterChief117 verilen bilgiye göre önümüzdeki günler de yeni ota verilecekmiş...

Yorum yap

1.2 Sürümüne dönmek isterseniz alttaki dosyayı indirip SDKarta atıp taktıktan sonra WE-Update uygulamasına gelip Local'den dosyamızı bulup yüklüyoruz ve yeniden başlatıp Fabrika Ayarlarına gelip Resetliyoruz.

https://mega.nz/#!4ll3UBIC!JF35T4keV...mxHtb7zJw5Bvus .

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X