• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lütfen

arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler en sonunda hurda yumatu makinamdan kurtularak buğün 9000 ultra aldım.
    şimdi yeniden öğrenme dönemim başlıyor elimde tek potlu usb adsl modemim ve rs 232 kablom var bunlarla uyduma yazılım atabilirmiyim nasıl atarım.

arkadaşım aramıza hoşgeldin bir next hastası olarak seni tebrik ederim güzel cihaz

nasıl yazılım yüklenir diyorsan buraya

son yazılımlar için
    buraya

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

Foruma hoşgeldin. Yeni cihazın hayırlı olsun arkadaşım. Öncelikle cihazının cihaz bilgisinden üzerinde yüklü olan versiyonu buraya yaz ona göre ben ve forumdaki arkaşlarımız sana daha kolay yardımcı olacaklardır.
      Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
      90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
      Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

fanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler en sonunda hurda yumatu makinamdan kurtularak buğün 9000 ultra aldım.
        şimdi yeniden öğrenme dönemim başlıyor elimde tek potlu usb adsl modemim ve rs 232 kablom var bunlarla uyduma yazılım atabilirmiyim nasıl atarım.
        cihazınızın sistem bilgisine bakın eğer en alttaki N/W versiyon 2.1 den düşükse
        ethernet üzerinden önce bunu yükleyin
        Tf+530 V2.1 (29 Aralık)

yükleme konusunda ayrıntılı ve resimli anlatım burada mevcut
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22761

sonra 29 aralık yazılımını rs 232 ile yükle
        29 Aralık yazılımı

nasıl yükleneceği resimli anlatımı burada mevcut
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21909

(yüklemelerden önce ve sonra cihazı resetleyin)

bunları yaptıktan sonra menü->ağ bağlantılarına girin kumanda dan 1973000tuşlayın newcamd 1 seçip yapılandırma ayarlarına girin
        minam.no-ip.org
        next9000.hopto.org
        85.105.238.191
        bunlar ekliyse siz sadece sunucu yenile deyin ve çıkın
        bu sadeyede bir çok adult yayını izleyebilirsiniz
        kolay gelsin ;
        saygılar

Yorum yap

arkadaşlar ilginiz ve alaknız için tşk ederim ama bende eternet baglantılı modem ve eternet kablosu yok bendeki mdem usb ve elimde rs232 kablo var bunlarla ne yapabilirim

Yorum yap

arkadaşlar ilginiz ve alaknız için tşk ederim ama bende eternet baglantılı modem ve eternet kablosu yok bendeki mdem usb ve elimde rs232 kablo var bunlarla ne yapabilirim
            arkadaşım rs232 kabLo ile pc den cihazına gerekli yazılımları yükleyebilirsin.. fakat usb modemle servera bağlanamazsın 9000 ultra eternet girişli doğal olarak soketler birbirine uymayacaktır bunun için sana lazım olan eternet girişli çoklu port modem alman gerekiyorrr... bu şekilde pc ile internete bağlanıp sörf yapabilirsin,receverlada servera bağlanabilirsinnn saygılarrrr...

Yorum yap

bu cihazı resetleyin demek fabrika ayarlarına dönün demek mi acaba

Yorum yap

bu cihazı resetleyin demek fabrika ayarlarına dönün demek mi acaba
                evet arkadaşım orada birde hafıza yönetimi var sen yokmuş gibi davran kanalları tekrar tarat cihazın daha sağlıklı çalışması için kolay gelsin
                chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

teşekkürler herkese

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X