• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 11.4.2008 Test-1 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni yazılımda tasarım hoca ve uzman hocanın keylerini denedim cihazda şuan reset atmama ragmen ben hiç birşey açamadım cihazda ..bugünkü *** dosyalarını yükledikden sonra bilginize

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yeni yazılımda tasarım hoca ve uzman hocanın keylerini denedim cihazda şuan reset atmama ragmen ben hiç birşey açamadım cihazda ..bugünkü *** dosyalarını yükledikden sonra bilginize
      Süperplus açıklamalarında okuduğum kadarıyla yeni yazılımda ****** uyumsuzluk yaratıyor onun için *** atmadan kullanın deniliyodu.İstersen sende bi ******* resetle ondan sonra dene

Yorum yap

yeni yazılıma *** yükleyince auto bozulur yazılımı tekrer yükle
        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

ben reset atmadan dosyayı usb den attım.***ey falan atmadım.polsat ,tps fx ler ok

Yorum yap

kgu45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Süperplus açıklamalarında okuduğum kadarıyla yeni yazılımda ****** uyumsuzluk yaratıyor onun için *** atmadan kullanın deniliyodu.İstersen sende bi ******* resetle ondan sonra dene
            murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            denedim açmadı şimdi yeniden reset atıp yazılımı tekrar yükleyecem arkadaşlar

Yorum yap

tşler arkadaşlar emeklere saygılar tşler

TURKSAT-HOTBİRD-TELESTAR-SİRİUS-EUTELSAT W3

Yorum yap

yazılım çok eski değilse resete gerek yok süperlerde
                KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ben reset atmadan dosyayı usb den attım.***ey falan atmadım.polsat ,tps fx ler ok
                  murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

cihaza günlük keyi yeni yazılımın üstüne atınca cihaz hiçbirşey açmamıştı reset atıp tekrar denedim gene hiçbir şifreli kanalı açmadı astrada dahil sonra tekrar reset atıp son yazılım tekrar yükledim cihaz şimdi düzeldi polsat frexler absay premierler au ..birtek tpsde au yapmıyor işin ilginç yanı diger 2000hd cihazım 21 tarihli hala tps au bunu çözemedim sabah yeni yazılımı atmadan önce oda tpsyi au yapmamıştı

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler
                    beklenen yazılımın en kısa sürede çıkması dileğiyle saygılar

Yorum yap

bu yazılımda cihazda modüllerde iş görmüyor arkadaşlar bilginize

Yorum yap

cihaza günlük keyi yeni yazılımın üstüne atınca cihaz hiçbirşey açmamıştı reset atıp tekrar denedim gene hiçbir şifreli kanalı açmadı astrada dahil sonra tekrar reset atıp son yazılım tekrar yükledim cihaz şimdi düzeldi polsat frexler absay premierler au ..birtek tpsde au yapmıyor işin ilginç yanı diger 2000hd cihazım 21 tarihli hala tps au bunu çözemedim sabah yeni yazılımı atmadan önce oda tpsyi au yapmamıştı
                        tps yi bende açtıramadım şampiyon
                        chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tps yi bende açtıramadım şampiyon
                          i bendeki hd nin biri hala au devam çıkamadım bu işin içinden hala birde bu yazılım ne yalan söyleyim hoşuma gitmedi .*** atınca hiç birşey açmıyor modülleri çalıştırmıyor orjinal diji türk kartını biraz geç açıyor olmazsa gene eski 21 tarihliyi atacam yenisi bi verilsin birde onu deneyecem sonra bakalım ne olcak şimdilik herkese iyi akşamlar arkadaşlar yarın görüşürüz

Yorum yap

yeni yazılımda düzeltilir

Yorum yap

En iyisi eski yazılıma dönmek bu yazılımda bana göre sorun var cihaz çok ağırlaştı ve tps lerde tahminen cihazdan değil de vericisinde sorun var...
                              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                En iyisi eski yazılıma dönmek bu yazılımda bana göre sorun var cihaz çok ağırlaştı ve tps lerde tahminen cihazdan değil de vericisinde sorun var...
                                olabilir bir ara au yaptı cw de ******* gördü kanal değiştirince bye bye
                                chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X