• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS YAZILIMLARI İlE İLGİLİ @DOKTOR'UN AÇIKLAMASI

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

TeŞekkÜrler Ustam AĞzina SaĞlik

Yorum yap

emegine saygı üstat

Yorum yap

Nerde yazılım yok diyenler ne diyecek acaba
        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

bilgilendirme için tşk...ler bekliyoruz üstadımız

Yorum yap

Üstadlarımızın çalışmalarında başarılar diliyorum.Bizler için çalıştıkları için teşekkürler.
            KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
            KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
            :tr:

Yorum yap

2 gün sonra TPS zaten astraya geçmiyor mu?oto sevdası kısa sürecek.
              yinede emekleriniz için sağolun doktor hocam.

Yorum yap

arkadaşlar doktor üstad bugün verecekti yeni yazılımları verdimi acaba ben forumda bulamadımda lütfen cevap bekliyorum teşekkürler

Yorum yap

Henüz verilmedi.

Yorum yap

şu an polsat auto yapıyormu, polsatlar Tps auoto yazılımı ile açılıyor mu ? bilgisi olan var mı? teşekkürler

Yorum yap

Evet şuan Polsat, Tps, Premiere ve Digi TV auto yapmaya devam ediyor.

Yorum yap

sayın üstad affına sığınarak bir şey söylemek istiyorum bu yazılımları ne zaman vereceksin valla forumu takip ede ede aklım dolandı çalışmalarınıza sonsuz teşekkür ederim, saygılar sunarım.

Yorum yap

Hasret25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın üstad affına sığınarak bir şey söylemek istiyorum bu yazılımları ne zaman vereceksin valla forumu takip ede ede aklım dolandı çalışmalarınıza sonsuz teşekkür ederim, saygılar sunarım.
                          Sen takip etmekten yorulmuşsun, birde yazılım hazırlayanların halini düşünsene

Yorum yap

bu haber bana pek mantıklı gelmedi 1-2 gün deniyor 4 gün oldu bir gelişme yok birde 29 mayısta astradan sega2 ile yayın yapacağı haberini göz önüne alırsak niye yazılım verilsinki isteselerdi çoktan verilmiş olurdu ben tps yazılımı verileceğine ihtimal vermiyorum

Yorum yap

kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu haber bana pek mantıklı gelmedi 1-2 gün deniyor 4 gün oldu bir gelişme yok birde 29 mayısta astradan sega2 ile yayın yapacağı haberini göz önüne alırsak niye yazılım verilsinki isteselerdi çoktan verilmiş olurdu ben tps yazılımı verileceğine ihtimal vermiyorum
                              Ne o acelen mi vardı??

Yorum yap

çoğu cihaza yazılımlar verildi next lere neden verilmiyor? hocam bekliyoruz iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X