• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next5000cı mpa tps auto yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next5000cı mpa tps auto yazılım

Saygıdeğer üstadlarım,
    Cihazıma Tps auto yazılımını ilk çıktığında atmışım.Attığımda yazılım çalışmıyor multiler açılmıyordu. bir süre uğraştım ama beceremedim sonrada uğraşmayı kestim. Şu sıralar tekrar kafayı taktım. ustaların anlattığı bütün herşeyi denedim. kanalları sildim sistem reset yaptım. yani forumda anlatılan hemen her şeyi denedim ama tps ler açılmıyor. France 4 veya usuatv açıkken şifreli kanal yazdıktan sonra 8888 tuşladığımda herhangi bir şey olmuyor. Acaba sorun ne olabilir. Sinyal seviyesi ile ilgisi olabilirmi. Sanırı sinyal seviyesi biraz düşük geliyor.%45 gibi. Yardımlarınız için teşekkürler.

Kardes suan ki mevcut yazilimlarla Next5000 ler calismiyor ilk verildiginde belli bir sure calisti sonra 5000lerde gitti oyuzden calistiramams olabilirsin yeni yazilimlar gelene kadar beklemek zorundasin

benim bilgim bu kadar tabi ustalar daha iyi bilir bildigim 5000ler suanki yazilimla calismiyor

Yorum yap

elektrikçi73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Saygıdeğer üstadlarım,
      Cihazıma Tps auto yazılımını ilk çıktığında atmışım.Attığımda yazılım çalışmıyor multiler açılmıyordu. bir süre uğraştım ama beceremedim sonrada uğraşmayı kestim. Şu sıralar tekrar kafayı taktım. ustaların anlattığı bütün herşeyi denedim. kanalları sildim sistem reset yaptım. yani forumda anlatılan hemen her şeyi denedim ama tps ler açılmıyor. France 4 veya usuatv açıkken şifreli kanal yazdıktan sonra 8888 tuşladığımda herhangi bir şey olmuyor. Acaba sorun ne olabilir. Sinyal seviyesi ile ilgisi olabilirmi. Sanırı sinyal seviyesi biraz düşük geliyor.%45 gibi. Yardımlarınız için teşekkürler.
      Sinyal seviyeni yükselt güncelleme yapar.

Yorum yap

8888 den sonra OK e bastın mı?

Yorum yap

ok'de nerden çıktı şimdi?:d
          LEBEN ?

Yorum yap

8888 den sonra ok de bastım olmadı. ok basmadan bekledim olmadı. tek sinyal seviyesini yükseltmek daha doğrusu bakmak aklıma gelmemişti. Tasarım ustanın dediğini yapıp sinyal seviyesini yükselttikten sonra bir daha deneyeceğim. ilginize teşekkürler.

Yorum yap

Ustalar sinyal seviyemi de yükselttim ama sonuç değişmedi. Sanırım benim cihazda tps auto olmayacak yeni yazılımda umarım olur. herkese teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Yorum yap

Birde France 5 üzerinde denhe belki orada auto yapabilir.

Yorum yap

5000 serisi tps acıyor arkadaşlar devam
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Kırmızı tuş 2528 yaz önce emu aktif olsun...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Mpl hocam emu aktif zaten. Ama olmuyor. france 5 in üzerinde de denedim olmuyor. Başka tavsiyesi olan ustalarımın tavsiyelerini dinlemeye hazırım. ilginize teşekkürler.

Yorum yap

Mpl hocam emu aktif zaten. Ama olmuyor. france 5 in üzerinde de denedim olmuyor. Başka tavsiyesi olan ustalarımın tavsiyelerini dinlemeye hazırım. ilginize teşekkürler.
                        key de at arkadaşım ben dün yükledim acıyor bir yerde hata yapıyorsun herhalde
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kırmızı tuş 2528 yaz önce emu aktif olsun...
                          evet emuyu aktif et çalışır bende sorunsuz çalışıyor.

Yorum yap

sevgili arkadaşlar yukarıda ve bu forumda yazılım ile ilgili nekadar bilgi varsa okudum ve uyguladım. tps auto olmuyor. polsat açılıyor pg ler açılıyor tekilalar açılıyor ama tps açılmıyor. teşekkürler

Yorum yap

sevgili arkadaşlar yukarıda ve bu forumda yazılım ile ilgili nekadar bilgi varsa okudum ve uyguladım. tps auto olmuyor. polsat açılıyor pg ler açılıyor tekilalar açılıyor ama tps açılmıyor. teşekkürler
                              3 gün önce dükkanda gelen cihazı ben actım aktifti arkadaşım yanlız tümüyle resetle yeniden tarat
                              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X