• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny 7010 Yazılım Arıyorum.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadasla bu güncel yazılımı bulamadım...yartdımcı olurmusunuz

Yorum yap

yok mu yarım edecek bulamadım su güncel yazılımı

Yorum yap

Biraz bekle bakalım hemen

Yorum yap

Güncel yazılım burda

Yorum yap

hocam eyvallah....cok tesekkur ederım...

Yorum yap

ya hocam bu velet cok uzun sürüo anlamadım gitti....ortalama kac dakıka yada saat mı suruo...bıde o bılgıyı verırsenız cok iyi olur...aksamaları pek takılamıom kusura bakmayın...

Yorum yap

Yazılım yükleme işi sadece 1.5-2 dakika sürer. Sanırım senin kullandığın pc de sorun var. veya kablon sorunlu

Yorum yap

pes yani kardeş bu kadar olur tasarım kardeş helal olsun sana kolay gelsin

Yorum yap

hocam valla dıgıtal kutunun ön yuzundekı ekranda yuklenıo gıbı gosterıo...pcde ne gıbı sorun olabılırkı...yavas desem 2 dakıkalık seyı en fazla 1 saate yukler ama 2 saatte gectı..yapılıs seklıne bakıp aynen uyguluom ama olmuo...

Yorum yap

hocam bir sey daha var...bu yazılımları atmak için uyduya modül şartmı?bende modül falan yok...

Yorum yap

Modül falan gerekmez yazılım atmak için. Kup230 ile direk olarak yükleyeceksiniz.

Yorum yap

hımm..hocam her dedıgınızı harfıyen yerıne getırıyorum ama olmuo...baska bir bılgısaytarda denıcem...başınız agrıttım kusura bakmayın..yardımlarınız için cok tesekkur ederım...ii gunler ...

Yorum yap

Editörü çalıştırınca File Openden sonra boşluk tuşuna basmıyorsan Enginer Moda geçmez ve yazılım yüklenmez. Klavyeden boşluk verme tuşuna basman gerekir.

Yorum yap

7010 enson yazilimini verebiklirnieiniz

Yorum yap

Cihazının H/W bilgilerini yaz ona göre bakalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X