• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kilitli konular

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kilitli konular

sevgili yönetici arkadaşlar acaba diyorum sizler tarafından kilitlenen mesajlara hani kilitli olduğuna dair bi simge vurulursa daha iyi olmazmı bazen bakıyoruz mesajlara girdiğim zaman bi bakıyorum konu kilitli yine geri dönmek zorunda kalıyorum önerim şudur ki bi simge konulursa nasıl olur iyimi kötümü tabi sizler daha iyi bilirsiniz

kilitli konularda zaten kilit işareti vardır.demekki sizin gözünüzden kacmış

Yorum yap

azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevgili yönetici arkadaşlar acaba diyorum sizler tarafından kilitlenen mesajlara hani kilitli olduğuna dair bi simge vurulursa daha iyi olmazmı bazen bakıyoruz mesajlara girdiğim zaman bi bakıyorum konu kilitli yine geri dönmek zorunda kalıyorum önerim şudur ki bi simge konulursa nasıl olur iyimi kötümü tabi sizler daha iyi bilirsiniz

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kilitli konularda zaten kilit işareti vardır.demekki sizin gözünüzden kacmış
        sayın usta ben herhalde anlatamadım demek istediğim başlıklara bakarken oraya vurulursa şimdi gene kontrol ettim herhangi bi simge falan yok sadece mesajlara girip bakarken konunn kilitli olduğunu görebiliyorum

Yorum yap

vBulletin standardı böyle yapacak bir şey yok.

Yorum yap

yok usta benimkisi sadece bi öneri dediğim gibi sizler daha iyisini bilirsiniz

Yorum yap

ctrl + f5 (hard refresh) ile görüntülemeyi deneyin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X