• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternet Explorer 7.0 Kullanan Varmı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternet Explorer 7.0 Kullanan Varmı?

Sayın Arkadaşlarım,

İçinizde IE 7.0 kullanıcısı varmı? eğer varsa IE 7.0 hakkındaki düşünceleri nedir?
    herhangi bir açık falan varmıdır? Teşekkür ederim.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

ben kllanıyorum kulanımı güzel ama ingilizce açık falan olduğunu sanmıyorum bence cok güzel update güncelliyorum

Yorum yap

ya arkadaşlar ben kullanmıyorum nerden indiririm acabee

Yorum yap

www.9down.com ben kullanıyorum harika olmuş diğerleriş yanında boş gözüküyor şimdi

Yorum yap

bende kullanıyorum ama memnun değilim bağlantım çok yavaşladı bilgisayarım hatalar vermeye başladı

Yorum yap

bende kullanıyorum gayet iyi vede yavaşlatma diye bişey yok
            microsoft'un sitesinden indirilebilir türkçedir fakat yazılım denetlemesi yapıyor korsan yazılım kullanan arkadaşların dikkatine yükleme için denetleme yapıyor eger yazılımınız kaçak ise yükleme yapamazsınız gibime geliyor.

Yorum yap

arkadaşlar mozilla firefox u kullanın farkını görün başka birşey demiyorum
              kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

İnternet Explorer 7.0 Kullanan Varmı?

muratakcan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bende kullanıyorum gayet iyi vede yavaşlatma diye bişey yok
                microsoft'un sitesinden indirilebilir türkçedir fakat yazılım denetlemesi yapıyor korsan yazılım kullanan arkadaşların dikkatine yükleme için denetleme yapıyor eger yazılımınız kaçak ise yükleme yapamazsınız gibime geliyor.
                slm
                @all aynen katılıyorum ama firefox daha bir başka güven veriyor selamlar...

Yorum yap

Firefox dan şaşmam
                  İE 7 Türkçe

Sorgusuz indir

http://www.microsoft.com/downloads/i...XP-x86-trk.exe
                  Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                  Anlat içinden geçenleri
                  Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                  Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                  Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Ben eskisinden fazla bir fark görmedim !.

Ben eskisinden fazla bir fark görmedim, adresleri yukarı almışlar, butonları gizlemişler. Firefox hakkında bilgim yok, ustalar tavsiye ediyor gibi, denemek lazım...
                    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Ben İE 7 den çok memnunum yavaşlama durumuna gelince ben de öyle bir sorun yok...
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

bende iE 7.0 ve mozillaFirefox kullanıyorum gayet memnunum.

Yorum yap

İ.e 7.0 Da Belirli Bir YavaŞlama Mevcut

Yorum yap

nerorom34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ben kllanıyorum kulanımı güzel ama ingilizce açık falan olduğunu sanmıyorum bence cok güzel update güncelliyorum
                            arkadaşım her yoruma saygım vardırda bilgisizce veya araştırmadan yapılan yorumlara asla.elbette burası fikir platfomu ama bir fikir ortaya atıyorsak savunmak gerek.hadi ben sennle bu konuda tartışmak isterim.ben diyorumki ıe dünyadaki en kötü internet gezgini ,en yavaşı,en hantalı,en görsellikten uzak,ençok açık verendir...ben opera ve firefox u savunuyorum.bu konu hakkındada konuşabiliriz-ki istersen?

Yorum yap

......................

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X