• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 XCAM kumanda kilidi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 XCAM kumanda kilidi.

Selam.

Next 8000 Xcam için yapılacak yazılımlarda kumandaya tuş kilidi özelliği eklemek mümkünmü ?
    Malum kumanda çoçukların eline geçince hangi tuşa bastıklarının onlar için bir önemi yok :=))

Saygılar...

arkadasim kanal kitleme ozelligi var.sifre verip kanallari kitlediginde cocuklar hangi kanali acarlarsa acsinlar.yani istedigin kanali kendine ozelleyebilirsin..........

Yorum yap

Kumanda kilitlensin istiyor arkadaşş...
      Uydu alıcısına yazılım atarak o nasıl olur bilemem hehehe
      ancak dreamlerdeki kumandalara yazılım atılıyor özel bir bağlantı kablosuyla öyle olabilir belki ama imkansız gibi gözüküyor nextler için...

Yorum yap

next ye 8000 xcamplus

cihaza reset attım fakat hangi düğmeye bastım bilmiyorum ön panelde menü yazısı var ekranda kanal yok yazısı çıkıyo hi bir yere giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Yorum yap

next ye 8000 xcamplus

cihaza reset attım fakat hangi düğmeye bastım bilmiyorum ön panelde menü yazısı var ekranda kanal yok yazısı çıkıyo hiç bir yere giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Yorum yap

as195 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cihaza reset attım fakat hangi düğmeye bastım bilmiyorum ön panelde menü yazısı var ekranda kanal yok yazısı çıkıyo hiç bir yere giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
            Açtığınız diğer konuda sorunuza cevap verildi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X