• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fenerbahçe (Türkiye)-Arsenal (İngiltere) (ANS TV CANLI 21:45 YAYINLIYACAK)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bende izleniyor ans tv de kırılma yok next 2000 usb fta...

Yorum yap

11800 24000 hor frekasıda şu an fb maçı devam etmektedir.kesinti yoktur.

Yorum yap

ilkyari bitti mac 3 1

Yorum yap

ans den izliyorum kırılma falan yok şu an

Yorum yap

arkadaşlar astrada premierde türkçe arsenal-fb maçı

Yorum yap

arkadaşlar astradaki yayın hangi ülkeye ait?uyduda bir site buldum ülkeler ve kanalları var.ama doğru ülkeyi yazmak lazım

Yorum yap

nightmare45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ans den izliyorum kırılma falan yok şu an
                ben macın bı sat oncesıne kadar kesıntısız seyredıyordum ans ı dısarda ruzgar falan da yok
                ama su an sınyal yok kanalda

Yorum yap

ANS'ta nasıl sinyal var anlamadım next8000 xcam ve next9000 xcam ultra var ikisinde de sinyal sıfır üstelik anten 120 lik.

Starı şifreliyorsun bari Azeri kardeşlerimizin kanalına dokunmayın.

Adamı hasta etmek için bundan iyi yol olmaz yahu.

İlla her maçta insanı deli edecekler. Allah kahretsin böyle anlayışı.

Yorum yap

kırılmadan kurtulmak için frekansı bir iki rakam yukarı çekip taratınız sorun kalkıyor

Yorum yap

arkadaşlar ans dan izliyorum kırılma yok yazıyorsunuz iyi güzelde çanak anten çaplarınıd yazın bizim 90 cm ile izlenmiyor.

Yorum yap

ilk yarıyı sorunsuz izledim ans da..bu aydın doğanı,yalakalarını,onun tv lerini izleyenlerin,para kazandıranların.....
                        Beyler buraya bi göz atın belki işinize yarar bi kanal bulursunuz http://liveonsat.com/today.php ..hangi macın ogün hangi kanallarda yayınlandığı yazar herzaman..son kullanılanlarda olsun mutlaka

Yorum yap

next 8000 xcam ans sinyal yok diyo izleyen arkadaşlar yardım edebilirmi

Yorum yap

Beyler buraya bi göz atın belki işinize yarar bi kanal bulursunuz http://liveonsat.com/today.php ..hangi macın ogün hangi kanallarda yayınlandığı yazar herzaman..son kullanılanlarda olsun mutlaka

Yorum yap

arkadaşlar iki çanak kullananlar hotbirdi bırakıp bir an önce thor veya astraya geçsinler bence

Yorum yap

arkadaşlar internetiniz kotalı değilse internetten izlemenizi tavsiye ederim..görüntü cam gibi..link verilebiliyorsa 4-5 link verebilirim..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X