• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım edermisiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım edermisiniz

uydum 8000 xcam plus bende biss yok uyduya ne atmam neyle atmam gerekiyor yardım ederseniz sevnirim teşkl

arkadaşım next 8000 serisi bölümünden güncel yazılımı yüklerseniz sorununuz ortadan kalkar orada istediğiniz herşey mevcut....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sağol arkadaşımda orda çok şey var işin içinden çıkamadım atacağım programı bana verirmisiniz

Yorum yap

yükleme loaderleri bölümünden yükleme loaderini al güncel yazılımlar bölümünden en son tarihli güncel yazılımı next emü key bölümünden güncel softcam veya dat dosyasını yükleme talimatları bölümünden de talimatları okuyarak yapabilirsiniz...ekmek değilki uzatı vereyim arkadaşım orada hepsi var...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

08.09.06 yazılımı nı atınız...!
          Tabiki Superloader109 ile....
          dana sonra ;
          Next8000.Datkeys dosyasını atınız...

Not:Loader Keydosyasıyla birliktedir.

Kolay gelsin emunuzu aktif etmeyi unutmayın..!

Yorum yap

ArkadaŞlar Şu Anda AÇik Olan Kanallar Varmi Varsa Hangİlerİ

Yorum yap

pride kardeş verdiğin yazılımı indirdim atarken seting dosyası değil yazısı geliyor acaba nerde hata yapıyorum yardım edermisiniz

Yorum yap

Superloaderle yüklemeye çalışıyorsan "Flash-MPEG-AES Dosya" yazan yere tıklayıp, yazılımı göstereceksiniz.

Yorum yap

aynısını yapıyorum bin dosyasını seçiyorum yazılımı açıyorum yükle diyorum cıhazı kapatıp açıyorum hiç birşey olmuyor ne eksiyim var laptopla atıyorum usb ve rs232 kabloyla bağlanıyorum burdan bir sorun olabilirmi help

Yorum yap

laptopla daha önce atıyorsan şimdi de bir sorun olmaması gerekir.
                    bende usb çevirici kullanarak laptopla atıyorum.
                    ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                    ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

dolunay34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      aynısını yapıyorum bin dosyasını seçiyorum yazılımı açıyorum yükle diyorum cıhazı kapatıp açıyorum hiç birşey olmuyor ne eksiyim var laptopla atıyorum usb ve rs232 kabloyla bağlanıyorum burdan bir sorun olabilirmi help
                      Kullandığınız çevirici de problem olabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X