• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box ve Next Cihazlar ile Açılan Kanallar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

33 derecede paylaşıma açıldı.

Yorum yap

arkadaşlar ben 33 dereceden paylaşım alıyorum fakat show cınemalar 1.2.3.(nilesat 7 batı)göstermiyor 53 derecede gösteriyormu? şimdiden tşk...

Yorum yap

paylaşımı 33ten 53e cevirdim show cınemaların hic biri acılmadı ve 25 dogu olan orbirt paketide dahil hotbirteki freeler ve x dreem acmıyor tekrar 33e cevirip bırakacam orbirt paketi kompile acık 33 paylaşımdan bu sogukta aybeye uraştık

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          paylaşımı 33ten 53e cevirdim show cınemaların hic biri acılmadı ve 25 dogu olan orbirt paketide dahil hotbirteki freeler ve x dreem acmıyor tekrar 33e cevirip bırakacam orbirt paketi kopile acık 33 paylaşımdan bu sogukta aybeye uraştık
          53derece için verilen softcamı attınmı? hatırladığım kadarıyla 25.5 eurobird 2 orbit paketi 53'te yoktu.
          VESTEL UD9200 4K LED TV
          ARÇELİK 32" LED TV
          2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

şu an 33 ve 53 dataları alamazsınız yeni softcam ler düzenleniyor kısa zaman içinde verilecek...

Yorum yap

teknik soru 53 E

arkadaşlar 95 cm çanağım var ve motorlu x-box almayı düşünüyorum 53 derecedeki expressAM22 uydusunu limitini ayarladım sinyalim:65% kalitem:62% bu değerlerde data alabilirmiyim yoksa sinyal ve kalitem düşükmü yardımçı olursanız sevinirim semt:mecidiyeköy

Yorum yap

digitalforums Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar 95 cm çanağım var ve motorlu x-box almayı düşünüyorum 53 derecedeki expressAM22 uydusunu limitini ayarladım sinyalim:65% kalitem:62% bu değerlerde data alabilirmiyim yoksa sinyal ve kalitem düşükmü yardımçı olursanız sevinirim semt:mecidiyeköy
                Kalite ne kadar yüksek olursa alacağınız CW (Data) kêylerin hızı o kadar yüksek olur.

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  paylaşımı 33ten 53e cevirdim show cınemaların hic biri acılmadı ve 25 dogu olan orbirt paketide dahil hotbirteki freeler ve x dreem acmıyor tekrar 33e cevirip bırakacam orbirt paketi kopile acık 33 paylaşımdan bu sogukta aybeye uraştık
                  53 Dereceden alınan datalarla Hotbirdde kapalı yayın yok. Siz anteni çevirdikten sonra 53 Dereceye ait Softcamı atmanız gerekir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Kalite ne kadar yüksek olursa alacağınız CW (Data) kêylerin hızı o kadar yüksek olur.
                    teşekküer ederim tasarım hocam bu değerlerdede alabilirim anladığım kadarıyla sizin nedemek istediğinizide anladım saygılar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      53 Dereceden alınan datalarla Hotbirdde kapalı yayın yok. Siz anteni çevirdikten sonra 53 Dereceye ait Softcamı atmanız gerekir.
                      tasarım usta 53 un softcamını attım
                      13 derece hotbirt acan kanalların hepsini actı
                      fakat 25 derecedeki orbirt malesef kapalı bu uyduyu 33 ten data alanlar izliyor

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        53derece için verilen softcamı attınmı? hatırladığım kadarıyla 25.5 eurobird 2 orbit paketi 53'te yoktu.
                        bozo dostum softcamı attım canayıda 53e cevirdim belki dedim show cınemalar 1.2.3. acık diye malesef kapalıymış

Yorum yap

astra 21 east den calisyormu bende hic calismiyor yoksa baska ugdu dan calisyorumu lufen bir vardim

Yorum yap

ozzie02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            astra 21 east den calisyormu bende hic calismiyor yoksa baska ugdu dan calisyorumu lufen bir vardim
                            33 dereceden paylaşımı al

Yorum yap

slm bende dün geceden beri 33 derece çalışmıyo.şu an çalıştıran data alan varmı problem bendn mi acaba .bilen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim..

Yorum yap

x box 33 derece

devir67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                slm bende dün geceden beri 33 derece çalışmıyo.şu an çalıştıran data alan varmı problem bendn mi acaba .bilen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim..
                                Dün gece bakmadım ama şu anda 33 derece çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X