• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 teknik servis acil

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 teknik servis acil

slm
    arkadaşlar bende 2 adet next8000 xcam var.fakat birisine pc den yazılım yükleme yapamıyorum.aynı pc ile diğerine yükleme yapabiliyorum.neyse başka pc de de denedim.olmuyor.acaba receiveri nerede tamir ettirebilirim?
    yetkili servise nasıl ulaşabilirim.bana yardımcı olursanız sevinirim
    mach1 hocam sizinde yanıtınızı bekliyorum.
    herkez birgün bjk li olacak

Bulundugun şehiri söylemen gerekli arkadasım!İstanbulda isen Karaköyde Yuksel in Yetkili teknik servisi var,yada botech e fabrikaya gonderebilirsin.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

istanbul daysan 0212 237 04 98 yusel elektronik teknik servis...

Yorum yap

istanbulda değilim
        balıkesir deyim
        ama herhalde telefonda görüşürsek yardımcı olurlar

Yorum yap

Tabiki yardımcı olurlar!cihazın garantili ise sadece kargo parası odersin!

Yorum yap

valla garantisi tam olarak varmı yokmu bilmiyorum.çünkü ilk çıkan 8000 lerden
            bunu nasıl öğrenebilirim acaba

Yorum yap

arkadaşım elinde garanti belgesi yokmu orada yazar faturada olabilir sanırım 2 yıl garantisi var o cihazın
              2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
              Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
              QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
              250+500 hdd
              NVIDIA GeForce 8600 GT
              xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

sen bi telefonla goruş yardımcı olurlar merak etme....

Yorum yap

Evet kesinlikle next teknik servisi ile basın agrımaz!Ornek gecende bir arkadasın cihazına birerbir ucret almadan yenisini vermişler...

Yorum yap

arkadaşım forumdan boot versiyon öğrenme programını indir ve cihazının boot versiyonunu öğren. boot versiyonu 1.0 ve 1.1 gibi cihazlarda otomatik olarak cihaz kendisini korumaya alabiliyor.cihazın ön panelinden zaten bunu anlarsın. yine forumdan koruma için gerekli olan bir program var şu an nerede olduğunu tam bilmiyorum. onu indir ve kur. korumayı kaldırır. yükleme işlemine geçebilirsin. bunların hiçbirisi olmuyor diyorsan o zaman servise başvur... kolay gelsin...

Yorum yap

slm
                      arkadaşlar problem halloldu.bir üstat arkadaşımızın verdiği çözümleri uygulayarak sonuca vardım.hepinize teşekkürler.

Yorum yap

Nasıl hallolduğunu buraya yazsaydın bilgi için iyi olurdu @bgokcen

Yorum yap

bgokcen Nickli Üyeden Alıntı
                          slm
                          arkadaşlar problem halloldu.bir üstat arkadaşımızın verdiği çözümleri uygulayarak sonuca vardım.hepinize teşekkürler.
                          Toprağım nasıl halloldu bi izzah etsende bizde aydınlansak....???

Yorum yap

slm
                            arkadaşlar cihazı 10 kere resetledim.sonra 1 sene önceki yazılımı yüklemek için seçtim.orj.downloader ile yükleme tamamlandı.valla bende anlamadım ama nasıl oldu ise oldu.

bana bu taktiği veren @Pride arkadaşamıza teşekkürler.

Yorum yap

Sorun çözüme kavuştuğuna göre;
                              Kapatıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X