• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hangisini almalıyım cx,cıs ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hangisini almalıyım cx,cıs ?

Merhaba arkadaşlar.Süper pluslardan hangisini almalıyım.Usb,blind search olmalı.Modül ve kart girişleri varmıdır.Aralarındaki farklar nelerdir.Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

next süper cıs al düşünme bile hemen al süperr

Yorum yap

cıs 'ın teknık ozellıklerı fazla ve daha detaylı sekılde kullanabılıyorsun bencede CIS

Yorum yap

bencede CIS.

saygılar

Yorum yap

Kabus_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          cıs 'ın teknık ozellıklerı fazla ve daha detaylı sekılde kullanabılıyorsun bencede CIS
          daha önce cıs kullanıyordum bazı sorunlarım oldu geri verdim cx aldım ve son yazılım ile hiç bir problem yok cıs te benim fark edemediğim başka özellikler nedir acaba modül girişi olmasından başka

Yorum yap

Cx daha uygundu sanırım cis'i de tekrar ele alıcaz.Benim emektar 1030 taş gibi ama destek fazla yok.Birde Next'e zamanı çoktan geldi galiba.Herkese teşekkürler.

Yorum yap

Acaba aralarındaki tek fark modül girişimidir?başka farklar varmıdır.Cis ve cx arasında.

Yorum yap

hemşo en üst modelini al derim sana , en üst modeli ile 8 uydu aynı anda seyeredebiliyosun, nerde oturuyosun ben avsılarda
                dreambox 500S = 2x1
                8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

NextYE-2000CIS SuperPlus al derim,sende kıyasla özelliklerini ama bu daha iyi
                  dreambox 500S = 2x1
                  8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                  42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                  19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                  7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                  1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                  RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                  Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                  "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

cıs ile kart paylaşımı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

Yorum yap

kardeş harici modül almayacaksan cx al alacaksan cıs al arada büyük bir fark yok...
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

NEXT 2000 Super x Plush aldım, modül ve kart girişinden başka her özellik var parasıda uygun. 140.00 ytl yazılım desteği sürdüğü müddetce en pahalı cihazdan pek bir farkı yok gibi,next 8000 ler nasıl bir zamanlar gözde idi iseler şimdi kimse yüzüne bakmıyorsa bunlar da bir müddet sonra onlar gibi olacak o yüzden fazla para vermeğe gerek yok çünkü bende next 8000 x cam ve next 8000 x cam plush var ikisine 700.00 ytl para vermiştim o zamanlar şimdi en ucuz receiver in yaptığı işi yapıyorlar sizin 1030 da zamanın da iyi paraydı dimi.

Yorum yap

bolsulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          NEXT 2000 Super x Plush aldım, modül ve kart girişinden başka her özellik var parasıda uygun. 140.00 ytl yazılım desteği sürdüğü müddetce en pahalı cihazdan pek bir farkı yok gibi,next 8000 ler nasıl bir zamanlar gözde idi iseler şimdi kimse yüzüne bakmıyorsa bunlar da bir müddet sonra onlar gibi olacak o yüzden fazla para vermeğe gerek yok çünkü bende next 8000 x cam ve next 8000 x cam plush var ikisine 700.00 ytl para vermiştim o zamanlar şimdi en ucuz receiver in yaptığı işi yapıyorlar sizin 1030 da zamanın da iyi paraydı dimi.
                          Size katılıyorum.1030'um çok çok makineye 10 basar ama next'teki şu usb işi adamı bitiriyor.Bizimkinde de var kullanamıyoruz.

Yorum yap

kasa ve özellik olarak aynı cihazlar 4mb ve her iki seridede USB mevcut.

donanım olarak sadece CIS da modül kullanabilmeniz; CX de ise modül girişi yok ama conax bazlı kart okuyucuya sahip.

modülünüz yok ise CIS a gerek yok.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kasa ve özellik olarak aynı cihazlar 4mb ve her iki seridede USB mevcut.

donanım olarak sadece CIS da modül kullanabilmeniz; CX de ise modül girişi yok ama conax bazlı kart okuyucuya sahip.

modülünüz yok ise CIS a gerek yok.
                              İyi oldu bu açıklamalarınız.Teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X