• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisi Cihazlara Softcamkey Yükleme Talimatı (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cıhazda 613a yazılımı yuklu atmak ıstedıgım netxplus emu keys 280886 ziğ tranfer cas key ımageye gelıyorum orada kalıyor ve saymıyor bırsure sonra cıkmaya kalkınca su the cas key ımage tranfer error dıyor sımdıden tesekkurler

Yorum yap

@sümer cihazın next plus x seri'mi yoksa ınf yada fmb seri mi bunu belirt ki yardımcı olalım...
      Forum Kuralları

Yorum yap

inf serısı teskkurler

Yorum yap

cıhaz 2000x cıs plus ınf serısı

Yorum yap

hangisi x'mi ınf'mi...
            Forum Kuralları

Yorum yap

eğer x cıs ise aşağıdaki softcam'i atacaksınız...
              Next2000XPlusEmuKeys 28.08.06
              Forum Kuralları

Yorum yap

aynı sorunu bende yaşamıştım..cihaza kanal arattırdıktan
                sonra key dosyasını yükleyebildim..sende bi dene belki
                sende de olur..

Yorum yap

hocam ürün=YE 2000X CIS PLUS YAZILIM= INF613A CIHAZVERSIYONU=YKME14070405jMFB BEN hangı soft cam atıyım verdıgınız sotcam (28806) atamadım sızı ugrastırıyorum sımdıden tesekkurler benhangi softcam ı atacam

Yorum yap

hocam bu soft cam ne işe yarıyor.bende next ye 2500 dpcı plus var gerekirmi?
                    Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                    Anlat içinden geçenleri
                    Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                    Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                    Bizde varsa yoksa gururdan yelek

Yorum yap

yazılım atacağım önce yazılımmı atayım yoksa softcam key dosyasınımı atayım
                      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                      Anlat içinden geçenleri
                      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                      Bizde varsa yoksa gururdan yelek

Yorum yap

Önce yazılım ardından softcam atılır..

Yorum yap

bende yeni yazılımı attım akşam deneyecegim

Yorum yap

Soru_

NEXT YE 2000X CIS PLUS cihazim var. Key yukleme isleminin tam olarak mantigi nasil?
                            Atiyorum makinemde her sifreleme sisteminde (seca, irdeto ve digerleri vs. )50'er satir key var.
                            Yeni SOFTCAM.KEY dosyasinda ise yukaridaki 50 satira ek olarak 25'er satir daha var.
                            Yeni key atildiginda makineye +25 satir mi ekliyor yoksa once makinedeki keyleri resetleyip direk 75 adet key olarak mi atiyor.

Bu soruyu sormamin nedeni su: Malum makinenin key bolumunun belirli bir hafizasi var. O hafiza doldugu zaman program ve cihaz nasil davraniyor?

Her defasinda key bolumunu resetlemek gibi birsey yapmak mantikli olur mu ya da hafizayi doldurmamak icin ozel olarak ne yapilabilir?

Yorum yap

selamsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              NEXT YE 2000X CIS PLUS cihazim var. Key yukleme isleminin tam olarak mantigi nasil?
                              Atiyorum makinemde her sifreleme sisteminde (seca, irdeto ve digerleri vs. )50'er satir key var.
                              Yeni SOFTCAM.KEY dosyasinda ise yukaridaki 50 satira ek olarak 25'er satir daha var.
                              Yeni key atildiginda makineye +25 satir mi ekliyor yoksa once makinedeki keyleri resetleyip direk 75 adet key olarak mi atiyor.

Bu soruyu sormamin nedeni su: Malum makinenin key bolumunun belirli bir hafizasi var. O hafiza doldugu zaman program ve cihaz nasil davraniyor?

Her defasinda key bolumunu resetlemek gibi birsey yapmak mantikli olur mu ya da hafizayi doldurmamak icin ozel olarak ne yapilabilir?
                              Softcam dosyası yüklenince varolana ilave degilde,öncekini sıfırlayarak yükleme yapılıyor,Bazı şifreleme modları örnegin "viacces" 60 sayfa kadar olabiliyor. Birde manuel olarak anahtar girmek istediğinizde hafızanın dolu
                              olduğu mesajını verir... Bu şifreleme sisteminde bulunan gereksiz elle gireceginiz kadarını silerek de yükleme yapabilirsiniz...

Yorum yap

Ok. tesekkurler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X