• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu nasıl iştir port fount?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fault123

arkadaşım ben de bu işin takipcisiyim inan hergün test ediyorum sorun serverdeyse serveri sorun makinedeyse makineyi tesbit ettiğimde kesinlikle deiştiririm.herhangi bir deişiklik olumsuzluk olursa sizi bilgilendiririm temennim inş. sizinde sorununuz çözülür sizi iyi anlıyorum şalterden kapatıp açmak aynı işlemleri defalarca tekrar etip olumsuzlukla karşılaşmak insanı tiksindiriyor.slmlar..
    نهسه سثريهلهغمث ثقشلاثقهق

Yorum yap

Salih033

Sağolasın

Yorum yap

serverdeki nofoun yani portları görmeme problemi bende de var.hatta bazı kanalları gösterırken bazı kanalları göster meme gibi problemler yaşıyorum.
        galiba bu hd2000 yazılım problemidir diye düşünüyorum.
        ayrıca dbox kullanıyorum tabiki farklı firmadan server alıyorum.hiçbir kesinti olmuyor.
        ultra9000 de aynı serveri kullandım böyle problemler yaşamamıştım. hd2000 e verilen üye sayısının fazlalığındanda olabilir.
        umarım beklediğimiz anayazılımda bu problem giderılır.

Yorum yap

öğleğin eve gidince ping attım ok portları güncelle dedim not found şalterden makinayı kapattım açtım yeniden ping attım ok portlar ok portları güncelle dedim maalesef yine port found la karşılaştım nazar değdi yine galiba şaltere talim etmeye devam edecez bu gidişle...artık ana yazılımı beklemekten başka çaremiz kalmadı hayırlısı bakalım bilgilerinize slmlar...

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            serverdeki nofoun yani portları görmeme problemi bende de var.hatta bazı kanalları gösterırken bazı kanalları göster meme gibi problemler yaşıyorum.
            ayrıca dbox kullanıyorum tabiki farklı firmadan server alıyorum.hiçbir kesinti olmuyor.
            ultra9000 de aynı serveri kullandım böyle problemler yaşamamıştım. hd2000 e verilen üye sayısının fazlalığındanda olabilir.
            Sen servera üye değilsinki hangi serverdan bahsediyorsun?
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mamoste1 tafarından gönderildi
              mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sen servera üye değilsinki hangi serverdan bahsediyorsun?
              gerçekten problem yaşamadığı halde sanki problem yaşamış gibi bi davranış sergilemenize anlam veremedim.umarım next2000süper HD kullanıcılarına bi kastınız yoktur ortada bi sorun varsa tesbit edildiğinde yine herzaman olduğu gibi next en kısa zamanda çözecektir.ufak bi problemi ki çözülemeyecek bişey deil
              büyütüp makinalarımıza çamur atılmasına da karşı olduğumu bildiririm.her nimetin bi külfeti olur.benim gerçekten sorun yaşayan arkadaşlarıma bi sözüm yok.sabır ve zamanla aşılacaktır.saygılarımla slmlar...

Yorum yap

benimserverım var sevgili mach1.digium dan nex2000hd için ve vanruydudan dbox için aldığım (full hordbırd yüzlerc kanal çözen) servelrim var.
                doğrudur sizden almadım amma yoktur anlamına gelmez.ki digium sizin kardeş kuruluş? öyle biliyorum.kızmayin benim önümüzdeki ay digiumla olan
                anlaşmam bitiyor sizin server gelışırse sizinle devam ederim.

Yorum yap

sevgili salih033
                  benim çamurraçma gibi bir amacım olamaz çünkü bu cihazları satan biriyim. emekli öğretmenim bilgisayar ve uyducihaz satışım var.burası bilgi paylaşım forumu böyle herşeyden ürkmiyelim? ürkmeye gerek yok?
                  kaldiki kötülemede yok. cihaz zaten yeni ilk yazılımla çalışıyor? eksikliklerin olması doğaldır. anayazılımın çıkacağını da beklemiyormuyuz?
                  yapmayin canlarım benim.bu teknik yakışmaz.
                  hoçakalın

Yorum yap

salih033 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    öğleğin eve gidince ping attım ok portları güncelle dedim not found şalterden makinayı kapattım açtım yeniden ping attım ok portlar ok portları güncelle dedim maalesef yine port found la karşılaştım nazar değdi yine galiba şaltere talim etmeye devam edecez bu gidişle...artık ana yazılımı beklemekten başka çaremiz kalmadı hayırlısı bakalım bilgilerinize slmlar...
                    Aramıza hoş geldin!:ehehe:

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sevgili salih033
                      benim çamurraçma gibi bir amacım olamaz çünkü bu cihazları satan biriyim. emekli öğretmenim bilgisayar ve uyducihaz satışım var.burası bilgi paylaşım forumu böyle herşeyden ürkmiyelim? ürkmeye gerek yok?
                      kaldiki kötülemede yok. cihaz zaten yeni ilk yazılımla çalışıyor? eksikliklerin olması doğaldır. anayazılımın çıkacağını da beklemiyormuyuz?
                      yapmayin canlarım benim.bu teknik yakışmaz.
                      hoçakalın
                      slm sayın hocam meslektaşız benim amacım gerçekten sorunu olanlara sorun yaşayanlara bi sözüm yok öncelikle şunu belirtmeliyim ki ben next firmasının avukatı falan deilim next markasına çamur atanlarla onlar uğraşsın ama aldığım cihazımın savunuculuğnu yapıyorum serverinizin olmadığını ve böyle bi sorunu yaşadığınızı duyunca biraz sert çıkış yapmış olabilrim bilmeden sizi kırdıysam da özür dilerim sevgi ve saygılarımla slmlar...

Yorum yap

serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Aramıza hoş geldin!:ehehe:
                        sizlerle beraber olmak benim için büyük bi zevk Allah ayırmasın form dostlarımdan...

Yorum yap

sevgili meslekdaşım salih033
                          eğitimci olarak yaşam tecübesine sahibim.ben bu forumda bir işeyararsam ve birileri ile iyibir diyalogum olursa,bir işe yaramanın mutluluğunu yaşarım. seninle tanıştığıma ayrıca sevindim.
                          her kurum da yöneticiler sorumluluğu görev edınmelidirler? doğal olarak bizim burada bir problemımız olursa bu işin sorumlusu yöneticilere sormamız gerekmez mi?
                          kusura bakmasınlar forumdaki bazı yönetici durumundaki arkadaşlar program falan kunusunda uzman olabilirler ancak insan ilişkilerinde bazı yetersızlıklerı var. ki problemde buradan çıkıyor.
                          bu cümleleri samimi olarak birilerini olumlu yönlendirmek için sorumluluk düşüncesiyle yazıyorum.bu benim eğitimci alışkanlığımdan kaynaklanıyor.
                          sevgili yöneticilerimiz bu defa da beni yanlış anlarsalar.ben çok üzülürüm.
                          bu forumda paylaştıklarımızda ben art niyet düşünemiyorum. düşünmediğim içinde içimden geldiği gibi problem veya şikayetlerimi yaparım.
                          toplumumuzda otokontrol kültürü gelişmediği için halen böyle şeyler oluyor.
                          üzgünüm?
                          eniyi dileklerimle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X