• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

G-Force arkadaşımızın Managerliğini canı gönülden kutluyorum: Hayırlı olsun...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• G-Force arkadaşımızın Managerliğini canı gönülden kutluyorum: Hayırlı olsun...

G-Force arkadaşımızın Managerliğini canı gönülden kutluyorum: Hayırlı olsun...
    Kendisi yaşının üstünde bir olgunluğu ve olumlu paylaşımsever katılımlarıyla, managerliği çoktan haketmişti, bu konuda da Organik'in hakkını yememek lazım. O yaptığı işi yi biliyor, iyi iş yapanları da iyi biliyor...

Tebrikler G-Force, aramıza tekrar hoşgeldin...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

tekrar teşekkürler sevgili abim
    Ne mutlu banaki sizler gibi mütevazi,değerli insanlarla aynı ortamda bulunuyorum..
    Beni bu konuma layık gören başta admin @organik81 arkadaşımıza,@Tasarım abime ve tüm değerli yönetici arkadaşlarıma abilerime teşekkürlerimi sunarım...
    herşey gönlünüzce olsun..

Yorum yap

G-Force Managerliğini gönülden kutluyorum başarılarının devamını diliyorum ..
      Next&Nextstar
      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Hayırlı olsun dostum

Yorum yap

başarılar arkadaşım hayırlı olsun...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

eyvallah sevgili dostum sağolasın

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              G-Force Managerliğini gönülden kutluyorum başarılarının devamını diliyorum ..
              kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              başarılar arkadaşım hayırlı olsun...
              teşekkürler arkadaşlar sağolun varolun

Yorum yap

G-Force Managerliğini kutluyorum başarılar diliyorum arkadaşım...

Yorum yap

Sevgili G - FORCE Yeni STATÜNÜN Hayırlı olmasını Diler Başarılarının Devamını TEMENNİ
                  Ederim.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet son zamanlarda her yerde @g-force karşıma çıkıyordu,yardımsever kişiliğiyle dikkkatimi çekmişti,yeni görevinde başarılar dilerim...

Yorum yap

Yeni statün hayırlı olsun, senin gibi üretken ve çalışkan bir kardeşimize yakışmış, tebrikler...
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Tebrikler! Seviyeli yazilarini zevkle okuyorum.iyi niyetli ve kaliteli olmak ve bildiklerini dostlariyla paylasmak guzel birsey.

Yorum yap

hayırlı olsun yeni görevin yakışır kardeşime

Yorum yap

Başarılar.. bizim eksikliğimizi tamamlaman temennisiyle...

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Beni bu seviyeli ve kaliteli ortamda Manager statüsüne layık gören başta sayın @Tasarım abim ve diğer yönetici dostlarıma abilerime çok teşekkür ederim..
                              Bu güzel ailenin içinde bulunmaktan büyük keyif ve mutluluk duyuyorum
                              herşey gönlünüzce olsun...
                              Hayırlı olsun iyi çalışmalar dilerim...

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Başarılar.. bizim eksikliğimizi tamamlaman temennisiyle...
                              Sen temenni edeceğine gel de manager'liğinin başına geç.. dunkes::ehehe:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X