• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 19500hd cıs iptv?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 19500hd cıs iptv?

bu cihaza iptv çıkacakmı bu konuda bilgisi olan varmı gerçi
    nisan ayından beri yani 6 aydır yazılım çıkmıyor
    yazılım desteği bittimi ustalar cevaplarsa sevinirim

Sanmıyorum çıkacağını o modele..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sanmıyorum çıkacağını o modele..
      hiçmi ümit yok

Yorum yap

nxp li cihazlarda stabil çalışmıyor ..1 modelde yapılan yazılımla denemiştir o yüzden gelmez ..nxp cihazların yazılımını üslenen firmanın cihaza desdekten çok .. bu model cihazları yapan firmalara yeni model satmak oldugu ortaya çıkmıştır ne yazıkki ..

Yorum yap

yukarıda yazdıklarım varsayım degil gerçek.bu cihazlara yazılım desdegi veren firmanın sadece YOUTUBE sorununu düzeltmek olmadıgını anlaması lazım artık ..ne yazıkki umurunda degil

Yorum yap

headend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yukarıda yazdıklarım varsayım degil gerçek.bu cihazlara yazılım desdegi veren firmanın sadece YOUTUBE sorununu düzeltmek olmadıgını anlaması lazım artık ..ne yazıkki umurunda degil
            bahsettiğiniz modeli biliyor ve kullanıyorum bence
            elinizde stabil çalışmasada mevcut olan iptv yazılımını vermeniz vermemenizden çok daha iyi olucak ve kullanıcıları ve alacak olanları ateşleyecek bahsettiğiniz cihazı tekrar canlandıracaktır bence yazılımı vermeniz çok daha mantıklı olucak

Yorum yap

kisacasi next 19500 serisi dobratech gibi bizi yari yolda birakti anladigim kadar yazilim destegi bitiyor bu cihaz icin
              headend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

dikkatimi çeken bir olay var tanıtım broşurunda (İPTV READY) yazıyor özelliklerinde

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dikkatimi çeken bir olay var tanıtım broşurunda (İPTV READY) yazıyor özelliklerinde
                  haklisiniz gecen gun bende farkettim diger formdada yazdim cevap veren cikmadi cunki ip tv destekliyor ama firma gerek goruse acar demislerdi bence next gerek gormuyor yeni cihazlari satmak pesinde

Yorum yap

aldıma pişman oldum hepsinde iptv var19500de yok ilk cihazımda next di buda son olsun

Yorum yap

ahmet uz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      aldıma pişman oldum hepsinde iptv var19500de yok ilk cihazımda next di buda son olsun
                      Haklısınız, ama bizi duyan ve hesaba alan yok.
                      BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

Şikayetleriniz bildirin aynen ecenin dediği gibi arkadaşlar..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

bu cihaz şu ana kadar tüm modeller dahil nextin çıkardığı en iyi ve en full özellikli olan cihazıdır onun için bu cihaza iptv vermiyorlar ozaman seriye bağladıkları 18000-18500-20000 ler satılmayacak. bence olay bu ama yinede tanıdımda iptv ready yazıyorsa
                          müşteri şikayet konusunda haklıdır davayı kesinlikle kazanır çünki bu direk müşteriyi aldatmaya girer

Yorum yap

bu cihaz şu ana kadar tüm modeller dahil nextin çıkardığı en iyi ve en full özellikli olan cihazıdır onun için bu cihaza iptv vermiyorlar ozaman seriye bağladıkları 18000-18500-20000 ler satılmayacak. bence olay bu ama yinede tanıdımda iptv ready yazıyorsa
                            müşteri şikayet konusunda haklıdır davayı kesinlikle kazanır çünki bu direk müşteriyi aldatmaya girer
                            aynen size katiliyorum brosurdede iptv read yaziyor bence next müsteri temsilcisi iptv ne oldugunu bilmiyordur

Yorum yap

bu cihaza iptv çıkacakmı bu konuda bilgisi olan varmı gerçi
                              nisan ayından beri yani 6 aydır yazılım çıkmıyor
                              yazılım desteği bittimi ustalar cevaplarsa sevinirim
                              Kardeş 19500 görüntüsü camur gibi bu düzelttilemide ip tv koycaklar nextmi yapacak bunu...ut: Adamlara next yetkililerine kac deva mesaj attım cevap bile gelmedi next devri bu yazılımı menüsü başka markadan kopya olan camur gibi görüntüsü olan 19500 superior bitişini, duyun artık uydu cihazı kendimiz üretemiyoruz destekde ise sıfırız diyorlar next devrinin kapandigını ifade ediyorlar...............bu cihazı aldıgıma binlerce pişman oldum bir eski nextci olarak...next nedenmi bitti...? millet uzaya cıkmış next kopya cıhaz cıkarıyor yazılımını bile düzenliyemiyorlar daha neolsun next artık hayatda alınmaz....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X