• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 3.7.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dolby digital yayınlarda volume ve mute tuşları işlevsiz.

Yorum yap

• yazılım manyağı

ya usta bizi yazılım manyağı ettiniz.bu ne azim.iyiki next kullanıcısıyım.yoksa uydu da yüzümüz biraz zor gülerdi.emek çalışmalarınız ve fedakarlığınız için sonsuz teşekkürler.saygılar
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

• buraya yazmayı uygun buldum ye 2000 cıs süper plus cihazlarda hafızayı rahatlatma açısından c bandlı uyduları silmek istediğim zaman sıfırla konumuna
        gelip sıfırla dediğimde kanallarda sıfırlanacak diye ikaz etmesine evet dediğim zaman sıfırlanıyor diyor ancak hafıza durumunda bir değişiklik olmuyor oysa diğer
        next cihazlarında bu işlem kolaylıkla yapılıyor bu cihazlarda bu işlemle ilgili onaylamak açısında başka bir şifre olayı varmı veya bu silme işlemi nasıl yapılıyor bilgilenmek açısından sayın hocalarımıza ve ilgili arkadaşlara şimdiden
        teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• emeğine sağlık

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            buraya yazmayı uygun buldum ye 2000 cıs süper plus cihazlarda hafızayı rahatlatma açısından c bandlı uyduları silmek istediğim zaman sıfırla konumuna
            gelip sıfırla dediğimde kanallarda sıfırlanacak diye ikaz etmesine evet dediğim zaman sıfırlanıyor diyor ancak hafıza durumunda bir değişiklik olmuyor oysa diğer
            next cihazlarında bu işlem kolaylıkla yapılıyor bu cihazlarda bu işlemle ilgili onaylamak açısında başka bir şifre olayı varmı veya bu silme işlemi nasıl yapılıyor bilgilenmek açısından sayın hocalarımıza ve ilgili arkadaşlara şimdiden
            teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım
            sıfırlama derken sadece değiştirilen lbn v.s seçenekleri sıfırlar uyduyu tümden silmez

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sıfırlama derken sadece değiştirilen lbn v.s seçenekleri sıfırlar uyduyu tümden silmez
              yanibenim anlatmak istediğim uyduyu silmek diğer cihazlarda oluyorda niye bu cihazda olmuyor bunu öğrenmek istiyorum cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• eğer kanaları yedeklemişsen hafızada değişiklik olmaz
                وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

• hocam mct yazılımları nextlerede verılecekmı tesekkurler

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yanibenim anlatmak istediğim uyduyu silmek diğer cihazlarda oluyorda niye bu cihazda olmuyor bunu öğrenmek istiyorum cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle
                    dediğini anladım kardeşim sadece dediğim gibi uydu iptali söz konu olduğu zaman verilen seçenekleri iptal eder yerinden komple silmiyor silse senden fazla ben isterim silmesini hafıza nedeniyle yada daha rahat çalışması için özellikle posisyoner kullanan ben 40 aşkın uydu hafıza bayağı bir yoğun

Yorum yap

• akkutx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam mct yazılımları nextlerede verılecekmı tesekkurler
                      keyler bubliç olursa verilir sürekli key değiştiriyorlar çünkü

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dediğini anladım kardeşim sadece dediğim gibi uydu iptali söz konu olduğu zaman verilen seçenekleri iptal eder yerinden komple silmiyor silse senden fazla ben isterim silmesini hafıza nedeniyle yada daha rahat çalışması için özellikle posisyoner kullanan ben 40 aşkın uydu hafıza bayağı bir yoğun
                        anlaşabilmek ne mutlu saygılar

Yorum yap

• Eline emeğine sağlık.

Yorum yap

• adıma bu sıteye girıp saçma sapan soru soru soranı oğreneceğım
                            m.ekşıoğlyu
                            tarafımdan yazılmıyan mesaj sılındı..
                            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              2000 cx key aldım diyor açmıyor neden?????????
                              abi mrb. hayırdır açmıyan hangi kanal?
                              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• walla Mach1 ve Tasarım üstad bugüne kadar ve bugünden sonrada tüm çalışmalarınız için hepinize ÇOOKKKK TEŞEKKÜRLER

bir rica uyduyu tp si ve listeden de silmek için diğer yazılma destek.. kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X