• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 cı Biss Sorunu??

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 cı Biss Sorunu??

sayın ustalar lütfen buraya biraz bakın en azından konu hakkında birşeyler söyleyin bizde bilelim burda forum kuralları dışında birşey yapmak istesek hemen görüyorsunuz lütfen bu sorunumuzuda görün ?duyduğum bir çözüme göre cihaza reset attım ve türksatı taratım biss bölümünü açtım 8 adet kanal ve şifreler vardı 9 sıraya0x00009 olarak rustavi 2 şifrelerini girdim ama maalesef açmadı . birde dikkatimi çeken bir olay ise nt.. nin şifreleri 00 yazan yerlerde sırasıyla FF-4A vardı ama o kanalı deneyemedim.bize verilen softcam lerde o kanal identleri 0X0000C şeklinde başlar ve aralarda 00 lar vardı,ama reset attıktan sonra ise 0x00002 gibi bir değer ve 00 yazan yerlere yukarda yazdığım değerler gelmiş anlamadım anlayan varsa anlatsın.....birde arkadaşlar lütfen 9000 serisi sahipleri bu konuya sahip çıkalım...birde sayın ustalar bu kanalları constans cw kısmına giremezmiyiz bildiğim kadarıyla tv... nb... kanalları o şekilde açıyor ....

sana yolladığıkm mesajla halletmiş olmaz lazımdı ???

Yorum yap

takdoğan kardeş o siteyi bende biliyorum sorun key değil ? sorun biss bölümünün next 9000 cı da çalışmaması yoksa bende mevcut bütün keyler ilgine sağol,ama başka bir çözüm yolu biliyorsan beklerim...

Yorum yap

hangi site, özelden bana da atabilir misiniz?

Yorum yap

9000 lerde sorun var olmyo ben denedım herturlu olmadı
          yazılımla ancak cozulebılır..saygılar
          ReKo

Yorum yap

çözüm...

21.04.2006 yazılım ile key fly v 1.1 next 9000 in ilk adımlarıdır. Biss çalışıyo. Yanlız o malum kanallardan vazgeçmek zorundasınız. Ha birde o zamanlar ses kanaldan kanala değişiyordu. Yeni kullanıcılar bilmezler ama eskiler bilir. İşte size çözüm. Tabi ben illa digerlerini izliycem diyen varsa bilemem. Biraz da gerçek hayata dönmek lazım. Değil mi. Belgesel ve futbolu tercih edenlere...

Saygılar...

Yorum yap

arkadaşım sen boş ver söylediklerimi yap cihaza önce reset çek sonra emu bölümüne gir orada bis bölümünü seç ordan dis c bel kan seç önce 00 yaz daha sonra 16 haneli şifreyi yaz next ler için olanı 0c ile başlayıp ff ile biten 30 ile başlayıp c3 ile biteni yazarsan açmaz

Yorum yap

Biss bölümüne yeni ident ekleyin. Provider nosu(0x00002)...

00 satırınada keylerini girin. Oldu bitti bu kadar!!

Yorum yap

yazılım

key resetleme sorunu benim cihazdada yapıyor büyük bir ihtimalle yazılımdan kaynaklanıyor 9000cı serisihatalı yazılımla dolu cihazı yeni aldım 1 saat içerisindeki bazı kusurlarını şöyle söyleyeyim biss şifre bölümünde hangi keyi girersen onu açıyor olaki ceyran kesildi geldi girmiş oldugun key resetleniyor makina bazen kendini resetlenmek istiyor 3 ğünden beri forumlardan almış oldugum çogu softcam dosyalarını bazılarını cihaza atabiliyorum bazıları keyfly 1.4 de gönderilmiyor mesela bu gün ki key dosyasını attım tps absat okey ama aynı dosyada frex mct cihazda açılmadı bunları açmak için ayrı bir key dosyasımı atacagız makinayı kullandıkça sorunları bakacagız makina 3 günlük daha yeni selamlar
                  Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

ne yaptımsa olmadı.

Yorum yap

arkadaşlar 9000ci serisi için ben kullanıyoruym ve hiçbir sorun yaşamıyorum bazen acaba benmi farklı bir makına kullanıyorum diyorum bu anlattığınız sorunları yaşamıyorum..ben ne zaman softkey atsam tum kanalları sorunsuz izleyebiliyorum..??? belgesel kanalı içinde 0,0000c yazan yere c kısmını 2 olarak değiştirdim sorun kalmadı ???malum spor kanallarınıda hiç birşey yapmadan sorunsuz izleyebiliyorum ??? hiç bir farklı keyfly programıda kullanmıyorum ?? bu gune kadar hiç key resetlenmesi sorunu yaşamadım ?? kaldı kı makınayı avucumda çeviriyorum her programı yukleyip her şeyı deniyorum tık demedi ???

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar 9000ci serisi için ben kullanıyoruym ve hiçbir sorun yaşamıyorum bazen acaba benmi farklı bir makına kullanıyorum diyorum bu anlattığınız sorunları yaşamıyorum..ben ne zaman softkey atsam tum kanalları sorunsuz izleyebiliyorum..??? belgesel kanalı içinde 0,0000c yazan yere c kısmını 2 olarak değiştirdim sorun kalmadı ???malum spor kanallarınıda hiç birşey yapmadan sorunsuz izleyebiliyorum ??? hiç bir farklı keyfly programıda kullanmıyorum ?? bu gune kadar hiç key resetlenmesi sorunu yaşamadım ?? kaldı kı makınayı avucumda çeviriyorum her programı yukleyip her şeyı deniyorum tık demedi ???
                        rustavya2 çözüyomu maçlarda bidene bakalım sonuç ne yaz
                        VATANA ASKERE UZANAN
                        HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                        KIRILSIN.

Yorum yap

bıss sorunu

takdogan arkadaşımızın dedigi kısmen dogru 9000 cı cihazlar üretim hatalı çıkmış fabrika bunların çogunu toplamış şu an sitelerde 9000 cı cihazı için çeşitli sorunlarını yazan şahsım dahil malesef üretim hatalı cihazlara rasladık benim cihaz daha 1 haftalık gereken neyse yapacagım sitelerde gezindigimde bütün sorunlar aynı acaba bu yazılanları hiçmi üretici firma okumuyor aslında okuyor da herkes birşeyleri saklıyor ama devletin vatandaştan yana olan tüketici koruma yasası var her kafadan ayrı bir ses çıkmasın inşallah bu sorunu en kısa zamanda çözecegim cihazlarınızın garanti belgelerini saklayın bize satılan cihazlar üretim hatalı herkese selam ve saygılar
                          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            takdogan arkadaşımızın dedigi kısmen dogru 9000 cı cihazlar üretim hatalı çıkmış fabrika bunların çogunu toplamış şu an sitelerde 9000 cı cihazı için çeşitli sorunlarını yazan şahsım dahil malesef üretim hatalı cihazlara rasladık benim cihaz daha 1 haftalık gereken neyse yapacagım sitelerde gezindigimde bütün sorunlar aynı acaba bu yazılanları hiçmi üretici firma okumuyor aslında okuyor da herkes birşeyleri saklıyor ama devletin vatandaştan yana olan tüketici koruma yasası var her kafadan ayrı bir ses çıkmasın inşallah bu sorunu en kısa zamanda çözecegim cihazlarınızın garanti belgelerini saklayın bize satılan cihazlar üretim hatalı herkese selam ve saygılar
                            Hata dediğin Modül görmeme hatasıydı oda son birkaç hafta içerisinde çıkan cihazlardaydı sadece içlerinde modül beslemesi ile ilgili bir entegre değiştirldi ve sorun ortadan kalktı servislerde ücretsiz yaparlar bunu...

Biss kanalları içinde aşağıdaki dosyaları kullanın...
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19900

Yorum yap

sanırım bu konularla ilgili olarak tek sağlıklı cevap verecek kişi mach1 hocadır..onun cevabını bekleyeceğiz yada diğer yetkili ve bilgili arkadaşların cevaplarını bekleyeceğiz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X