• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben k1 ve k2 kullandım ikiside mavi ışıktan açılıyor yani cihazınızda sorun yok cihazların tümü öyle,görüntü için kurtarma yazılımını at bakalım ne olacak...
    Arkadaslar ben k3 pro kullanicisiyim. Ben de sizin yasadiğiniz problem olustu. Hdmi baglantisindan goruntu alamiyorum. Cihaz normal calisiyor av den tvye baglayip goruntu aliyorum ama hdmi baglandiginda siyah ekran var. Cihaza dort adet orijinal yazilim yukledim. Ama siyah ekran hala bar. Sorun hdmi cikisinda gibi ama daha baska ne olabilir?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• İyi günler arkadaşlar
      SAYIN enigma98
      Bende kıı pro 5.1.1 ve 7.1 var. Bunların uydu kanal taraması yapıldığında dizili listem siliniyor. Tek tp taramasındada o tpye ait kanalar siliniyor.
      5.1.1 uydu kanallarında açılmıyor. 7.1 de denemedim 5.1.1. cihazla uğraşıyorum.
      Bu cihazlara ait güncel yaılım varmı.Varsa gönderirmisiniz.
      Teşekkürler.SAYGILAR...

Yorum yap

• Ki pro için destek yok mu?
        Benim Ki pro Mecool ve intro dan sonra sürekli yeniden başlıyor,bir türlü açılmıyor ne kadar cihaz için uygun yazılım var ise netde indirip denedim,sorun çözülmedi,cihazı yeni aldığımda merakdan bir sürü apk yükledim,apk ları kaldırma yerine fabrika ayarlarını döndüm,hoppa fabrika ayarlarından sonra wi-fi ve blutoth çalışmadı,neyse kablo ile nete bağlanıyordum aradan fazla bir zaman geçmedi,cihaz sürekli kendi kendine açılıp kapanmaya başladı,bir daha yazılım yükledim şimdide sürekli açılma introsu geldiğinde sürekli yeniden başlıyor.

Yorum yap

• Sanırım Böyle bir sorunla karşılaşan olmadı.

Yorum yap

• hasan_genckurt Nickli Üyeden Alıntı
            Ki pro için destek yok mu?
            Benim Ki pro Mecool ve intro dan sonra sürekli yeniden başlıyor,bir türlü açılmıyor ne kadar cihaz için uygun yazılım var ise netde indirip denedim,sorun çözülmedi,cihazı yeni aldığımda merakdan bir sürü apk yükledim,apk ları kaldırma yerine fabrika ayarlarını döndüm,hoppa fabrika ayarlarından sonra wi-fi ve blutoth çalışmadı,neyse kablo ile nete bağlanıyordum aradan fazla bir zaman geçmedi,cihaz sürekli kendi kendine açılıp kapanmaya başladı,bir daha yazılım yükledim şimdide sürekli açılma introsu geldiğinde sürekli yeniden başlıyor.
            hasan_genckurt Nickli Üyeden Alıntı
            Sanırım Böyle bir sorunla karşılaşan olmadı.
            Kardeş bu tür durumlarda orjinal yazlımın img versiyonunu iki tarafı erkek olan USB kablo ile

USB burning tool programını kullanarak çözebilirsin. Youtube da programın kullanımı ile linkler bulabilirsin.
            Cihazında SD karta coreelec kurarak hata olup olmadığını yine test edebilirsin.
            KI Pro şu an piyasadaki en iyi android cihazlardan birisi ( 922 li cihaz çıkana kadar ). Cihazın eksik tarafı ısı sorununu çözmemişler. USB den takılan küçük bir fan ile ısı sorununu çözebilirsin.

Yorum yap

• Cihazın stock yazılımını usb tool ile de defalarca yazdım,banamısın demiyor,mecool yazısı ve box yazısı arasında gelip gidiyor.Birde coreelec deneyeyim daha önceden hiç denemedim nasıl yüklendiğine dair bir fikrim yok,bir google yapar bulurum sanırım yükleme şeklini.

Yorum yap

• sd carddan coreelec açılmadı mecool yazısında takılıp kaldı.

Yorum yap

• Az önce pc den yükleme yaptım sonuç yine aynı.
                  https://i.hizliresim.com/Nn9rrY.jpg

Yorum yap

Az önce pc den yükleme yaptım sonuç yine aynı.
                    https://i.hizliresim.com/Nn9rrY.jpg
                    Ben daha önce Burn_Card_Maker ile yazılım yüklerken cihaz hata vermişti. Mavi ışık bile yanmıyordu. Usb burning tool ile cihazı kurtarmıştım. İlk açılırken biraz uzun beklemek gerekiyor .
                    Eğer olmuyorsa cihazı aldığın yere göndermen ve garantiye sokman gerekecek.Çinden aldı isen konuş çinli ile yardım ederler. Geliş gidiş kargo parasını ödersin ama sağlam cihazın olur.

Yorum yap

• Cihazı Türkiye den internet üzerinden aldım,satıcı fatura dahi göndermemişti,bende bir şey olmaz diye önemsememiştim,sanırım cihaz elimde patladı,en azından 6ay kullanmış oldum.
                      zaten çoğu bu cihazları çinden getirtip satıyorlar.ilginiz için çok teşekkürler.

Yorum yap

• Sizin elinizde bu cihaz için uygun yazılım var mı?internet de zaten bu cihaz için bir tane img dosyası bulabildim stok rom olarak.

Yorum yap

Sizin elinizde bu cihaz için uygun yazılım var mı?internet de zaten bu cihaz için bir tane img dosyası bulabildim stok rom olarak.
                          https://mega.nz/#F!WpIQna5B!CGMmeoSMERMQUKUM8xlI8A

Yorum yap

• Malaysk w_sleep rar ile normal 6.2 dtv arasındaki fark nedir?ben bu dosyaların5.2 6.1 hariç hepsini denedim.

Yorum yap

• ilgin için teşekkürler,yazılımların hepsini denedim,sonuç değişmedi.

Yorum yap

ilgin için teşekkürler,yazılımların hepsini denedim,sonuç değişmedi.
                                Güç adaptörünü değiştirmeyi denedin mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X