• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xkanalci Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkürler arkadaşlar,yükledim mp3'ler çalışıyor ses mükemmel ama jpg'leri hala açmıyor.
    jpg yakında eklenir mach1 üstad çalışma yapılıyor dedi

Yorum yap

• Benim akllıma bugün bir fikir geldi uygulanabilirlğini siz arkadaşlarla paylaşıp yorumlarınızı alıp ona göre uygulamaya geçmek istiyorum.Şİmdi bende nexyt 2000 hdtv esata var ve bunun içine hdd monte etmek istiyorum.Dışarıdan hdd pek hoş durmuyor.Cihazda 0/12 v switch var zaten onun içten bacaklarını hdd güc kablosuna bağlarsak burası tamam sorun yok çünkü harddiskte 12 v ile çalışıyor.ancak hdd 2A güç istiyor.Switchten cıkan gücü amper olarak ölçemedim ama yarın ölçöeye çalışacağım diyelimki 2 amperden daha düşük yada yüksek olursa onuda direnç yardımıyla halledebiliriz.bu sorunda tamam.cihazın içinde normal pc kasasının içine sata hdd bağlanan sata girişide mevcut dolaysıyle pc kasasının anakartına hdd yi bağlayan sata-sata kablosunuda buraya bağlayabiliriz.bir ucu hdd ye bir ucu cihazın anakartındaki sata soketine.Birde içine bir fan yerleştirilirse(tabi isteğe bağlı )hem hdd yi hemde cihazın içinide güzelce soğutmuşta oluruz.Cihazın içine baktım hdd konulacak bir sürü boşluk var.hatta neredeyse 2 hdd dahi rahatlılla sığabilir.dolaysıyle fiziki alan olarakda sorun yok.Bunu yaparsak şöylede güzel bişi olacak ;menude zaten 0/12 v acma kapama seceneği var.istediğimiz zaman burdan hdd yi acıp yada kapatadabiliriz hem bu avantajıda var.Arkadaşlar sizce bunda mantıken olmayacak bir durum varmı.hdd yi bir pc ye bir cihaza taşımaktan bıktım.hem 500 gb hdd yede gerekde yok ordan oraya taşımaya içine 80-yada 120 lik bir hdd koyarsak zaten 60 saat kadar kayıt yapılabiliyor.ayrıca hdd yi dışardan esata ya bağlayınca sonra tekrar cıkarıp başka biryere götürünce sonra tekrar cihaza nexte bağlayınca bazen görmeme sorunlarıda oluyor böylece buda engellenmiş olur kanımca.sizce bu fikri uygulamaya koyabilirmiyim arkadaşlar ne dersiniz

Yorum yap

• arkadaşlar,bu next 2000 hd receiver'ler astra uydusundaki orf 1-2 çözüyormu ve kalitesi nasıl?

Yorum yap

• ikitas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar,bu next 2000 hd receiver'ler astra uydusundaki orf 1-2 çözüyormu ve kalitesi nasıl?
          açar ayrıca 10832 H 22000.ORF 1 HD var
          bu tp normal yayınlar açar .12692 H 22000.ORF 1 - ORF 2 ATV+

Yorum yap

• Digi türkün canağını kullansam o uydudan şifresiz herhangi bir hd kanal izleyebilirmiyim? Digi kanalları değil başka kanallar??

Yorum yap

• terona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Digi türkün canağını kullansam o uydudan şifresiz herhangi bir hd kanal izleyebilirmiyim? Digi kanalları değil başka kanallar??
              diji-türkün çanagı küçük en az 120 cm anten ile izlersin

Yorum yap

• arkadaşlar fb maçını seyredemiyorum lütfen yardım

Yorum yap

• tayloss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar fb maçını seyredemiyorum lütfen yardım
                  Ben skysporttan seyrediyorum kart paylaşımla hotbirt 12.073 v 27500 3/4

Yorum yap

• Serverde gitti neoluyor?...

Yorum yap

• aldık bakalım, alışma sürecimiz kısa sürer umarım şimdilik tek derdim cardsharing özellliğini kullanmayı çözmek, esata özelliği ile pvr kayıt yapmak

Yorum yap

• devileus Nickli Üyeden Alıntı
                        aldık bakalım, alışma sürecimiz kısa sürer umarım şimdilik tek derdim cardsharing özellliğini kullanmayı çözmek, esata özelliği ile pvr kayıt yapmak
                        bunları kolaylıkla yapabilirsin arkadaşım.Card shearin için mach hocaya pm atmalısın şartlarını öğren sana uyarsa üyelik alırsan o sana ayarlamaları pm olarak gönderecektir zaten .Esata ile hdd akyıt olayın agelince harici bir esata hdd alırsan cihazın arkasındaki esata girişine bağlayınca zaten menude hdd fonksiyonları aktif oluyor .gerisinide yapabilirsin zaten hayırlı olsun

Yorum yap

• selam ustalar super HD TV cihazı bugün aldım hemde çok uygun fiata benim ögrenmek istediğim fabrika ayarları şifresi yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            selam ustalar super HD TV cihazı bugün aldım hemde çok uygun fiata benim ögrenmek istediğim fabrika ayarları şifresi yardımcı olursanız sevinirim.
                            8503 olmazsa 1234 yaz.

Yorum yap

• Değerli arkadaşlar.sizlere bir dorum olacak.ya yazarak ya da bilgi alabileceğim bir site verirseniz sevinirim.kaç gündür ye 2000 super hdtv almak aklımdaydı.almaya gittiğimde bana eğer lnb de hd ise gelen yayın hd ise seyredebilirsin dediler. Yoksa bişeye yaramaz dediler.digiturk plusa baktım.pahalı olduğu için yanaşmadım.arkadaşlar 2a dan liğ tv nin yanını hd mi, değilmi.sa ve hortbörd var bende. napacağımı şaşırdım.alayımmı diyorum.bu arada tvim lcd hd.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• Arkadaşar merhaba bende e-sata modelini aldım süper HD nin ellerinize sağlık kayıt yapıyorum ve çok iyi fakat bir sorunum var görev zamanlıyıcıya kayıt için görev verdim ve tam istediğim saatte kayıt için ekranda bir uyarı çıktı fakat dikkat ettim bu uyarıyı onaylamadan kayıt'a başlamıyor eğer yazılımı güncelleyen arkadaşlar bu konuya çözüm bulurlarsa çok iyi olur onay beklemeden o saatte direk olarak kayıt yapmaya başlasa süpeeeeerrrrrrr olurdu emeği geçen ve geçecek olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.
                                saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X