• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fatih Terim istifa ediyor!...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fatih Terim istifa ediyor!...

Şok! Fatih Terim istifa edecek...

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan genel kurulda Haluk Ulusoy'un Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçilmesinden sonra, ''yeni yönetimin önünü açmayı uygun gördüğünü'' söyledi.

Terim, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki değişiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarında serbest bırakma düşüncesinde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

''Bundan 6 ay önce bana teklif edilen milli takımlar teknik direktörlüğünü, Türk futbolunu altyapıdan başlayarak yeniden yapılandırmak ve toplumda futbola katılımı arttırmak ve yaygınlık kazandırmak amacıyla kabul etmiştim. Bu amaca uygun olarak geçen süre içinde arkadaşlarımla birlikte futbolda gereken dönüşümü sağlayacak kalıcı çalışmaların temelini attık. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki değişiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarında serbest bırakma düşüncesiyle önlerini açmayı uygun görüyorum.''

19.01.2006

Kaynak : AA
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

Bence iyi olur derim,çünkü seçilmemiş genç antiranörler gelse daha iyi bence!Fakat haluk ulusoy un tekrara secilmesi de hoş olmadı dogrusu!Ne durumlarda gorevden ayrılmıştı ve ne durumlar ile tekrar basa gecirdile...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

gelmesi hataydı zaten.

Yorum yap

Biz hakikaten unutkan bir ulus olmuşuz.Türkiyede başarılan işleri ve başarılı kişileri çok çabuk unutuyoruz.Teknik direktör Fatih Terim gibi değerler kolay yetişmiyor ama malesef...........
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Türkiyede spor bitmiştir, haluk ulusoy anayasa mahkemesine bile etki yapabiliyorsa bu olayın sonu vahimdir, Milli takımı başarıya ulaştıracak tek isim Fatih Terimdir bence ben bir fenerli olarak kendisini çok takdir ederim., hayırlı olsun ne diyelim.
          En büyük aptallık,

Yorum yap

Hayırlısı olsun. Ama bencede büyük kayıp olur milli takım için

Yorum yap

Evet milli takım ve türk futbolu tamamıyla geriye gidiyor ve şu anki yapılanlar ile de adeta köstek olunuyor!
              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Bana göre Terim kalmalıdır. Haluk Ulusuy Terim'i gönderip de yerine kimi alacak? Türkiye de veya dünyada bu görevi ondan iyi yapacak biri elbet vardır. Ama zannetmiyorum ki öyle bir teknik adamı göreve getirebilelim şu zaman içerisinde.

Yorum yap

kariyeri ve futbol bilgisi onun kadar ileri düzeyde biri olursa amenna ama bence gitmesi türk futbolu adına kayıp olur,fayda sağlamaz...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

bence yapılması gerkeni yapmış çünkü fatih hoca Levet BIÇAKÇI yönetimi ile sözleşme yapmıştı ancak BIÇAKÇI federasyonu yok şu anda ulsoy yönetimi var bu yeni federasyonu daha iyi kara vermesi için istifası yerinde bir hareket saygılar

BİLGİ PAYLAŞTIKÇE GÜZELDİR

Yorum yap

Türk futboluna faydalı olabilecek kişiler sayılıdır, bunları küstürmemek lazım geliyor, ahmet geldi mehmet gitsin, o varsa ben yokum gibi polemiklerin futbolla değil, kişisel çıkarlarla ilgisi olduğunu düşünüyorum, kişisel çıkarların olduğu yerde zaten başarı olmaz, olamaz.
                      En büyük aptallık,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X