• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-2000x Ci Plus Softcam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next-2000x Ci Plus Softcam

sayın mach1 hocam dün sana '' next-2000X cı plus '' marka bi cihazım oldugunu bahsetmiştim ve yazılımını yükseltmek için yardımlarını almıştım...
    Şimdi hocam cihazın yazılımını ( INF604a ) dan ( INF 614e ) ye yükselttim fakat softcam yüklemem gerekli galiba şifreli kanalları açabilmek için... bu cihaza uygun olan soft cam hangisi ??? Bu konudada yardımcı olursan gerçekten çok sevinecegim...
    Bide bu cihaza bunun haricinde yüklemem gereken başka bi yazılım veya dosya varmı ??? örnegin: cihazın kanal geçiş hızını yada açış,kapanış hızını artırmak gibi...
    KARANLIKLAR PRENSİ

Next_2000Softcam_070307

Buradaki softcam dosyasını atabilirsin. Başka dosya yüklemene gerek yok.

Yorum yap

bu dosyayı cihazda herangi bir silme yada reset felan atmadan resimli anlatımlarda oldugu gibimi atacagım...

bigilenrin için çok sagol
      KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

Evet aynen öyle atacaksın. Pclink2.2 ile

Yorum yap

üstad çok sagolda verdigin softcam dosyasına ulaşamayorum başkanerden ulaşabilirim linkte bi sonun var galiba
          KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

Next Emulation Key Files Mach1 & Tasarım Latest

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

teşekkürlerrrrr
              KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

sayın üstadlar hazır konuyu kapatmamışken son bişey daha soracagım türksat 2A ya geçmek için ne yapmalıyım ??? çanagın yünününmü degişmesi gerekiyo bide receverin uydu listesinde türksat 2A yok ne yapmam lazım
                KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

blacktoot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın üstadlar hazır konuyu kapatmamışken son bişey daha soracagım türksat 2A ya geçmek için ne yapmalıyım ??? çanagın yünününmü degişmesi gerekiyo bide receverin uydu listesinde türksat 2A yok ne yapmam lazım
                  arkadaşım Türksat 1C - 2A @ 42° East ikiside aynı uydu cihazda turksat42° East olan yer hem 1C - 2A dır çanak çevirmek gerekmez saygılar

Yorum yap

tamam tgrt için sormuştum hemen bi deneyim teşekkürler
                    KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

arkadaşlar bendede next ye-2000x cı plus marka bi recever oldugunu söylemiştim iki gün önce ilk kez yazılım attım daha önce başkası tarafından bir kere atılmıştı . Şimdi sormak istedigin şu pc link 2.0 la ( ch+ tuşuna bastım fişi takarak ) pc 'ye cihaz arasında baglantı kuramadım.Cihazı direk stanby modunda bagladım ve yazılımı bu şekilde attım da sonra 2.2 ilesoftcam 'ıda yükledim iki gündürde sorunsuz bi şekilde kullanıyorum.
                      bu şekilde yazılım atmış olmam ilerde sorun yaşatırmı...
                      Saygılarımlla...
                      KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

arkadaşlar bendede next ye-2000x cı plus marka bi recever oldugunu söylemiştim ve iki gün önce ikl kez yazılım attım daha önce başkası tarafından bir kere atılmıştı . Şimdi sormak istedigin şu pc link 2.0 la ( ch+ tuşuna basıp fişi takarak ) pc 'ye cihaz arasında baglantı kuramadım.Cihazı direk stanby modunda bagladım baglantıyıda kurdum ve yazılımı bu şekilde attım da sonra softcam 'ıda 2.2 ile yükledim iki gündürde sorunsuz bi şekilde kullanıyorum.
                        Saygılarımlla...
                        KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

blacktoot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar bendede next ye-2000x cı plus marka bi recever oldugunu söylemiştim ve iki gün önce ikl kez yazılım attım daha önce başkası tarafından bir kere atılmıştı . Şimdi sormak istedigin şu pc link 2.0 la ( ch+ tuşuna basıp fişi takarak ) pc 'ye cihaz arasında baglantı kuramadım.Cihazı direk stanby modunda bagladım baglantıyıda kurdum ve yazılımı bu şekilde attım da sonra softcam 'ıda 2.2 ile yükledim iki gündürde sorunsuz bi şekilde kullanıyorum.
                          Saygılarımlla...
                          arkadaşım birşey olmadıysa sorun yok bundan sonrada yeni yükleme apatatını kullan birde bundan sonraki yazılımlarıda cihaz stanby modunda kalemde at saygılar

Yorum yap

sayın Sampion ;
                            stanby modunda kalemde atma degigin nedir ??? yani bu stenby modunda atmakmıdır..
                            KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

Emegi geçen herkeze ilgilerinden dolayı teşekkür eder.
                              Başarılarınızın devamını dilerim...
                              Saygılarımla...
                              KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X