• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

goldmaster 7400 cım kanal kiliti kapalı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• goldmaster 7400 cım kanal kiliti kapalı

goldmaster 7400cım cihaza suny 1030 sky güncel yazılımı atım kanal kiliti aktif olmuyor kapalıda duruyor açık olmuyor vede sarı+mavi+yeşil menü tuşlarına basınca emu bölümü falan açılmıyor nedendir acaba

rammo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goldmaster 7400cım cihaza suny 1030 sky güncel yazılımı atım kanal kiliti aktif olmuyor kapalıda duruyor açık olmuyor vede sarı+mavi+yeşil menü tuşlarına basınca emu bölümü falan açılmıyor nedendir acaba
    hayret normalde sarı+mavi+yeşil menü yapınca key bölümü çıkar ve aklımda kaldığı kadarıyla sarı tuş default yani key reset yapıp cihazı kapatıp tekrar açınız ve kanal kiliti aktif yapılabilir
    yada 219v4 kurukafa yükleyin sorun ortadan kalkar

Yorum yap

kuru kafayı kup 230 ilemi yüklüycez vede engınar moddamı yüklüycez öyle ise kuru kafadan hemen sonramı yoksa reset falan yapıpmı yazılımı tekrar yüklüycez teşekkürler

Yorum yap

kuru kafa zaten bir loder ve dosya birliktedir...kuru kafa şeklinde amblemi vardır...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

tamamda nasıl yüklüycez bunu anlamadımki açıyorum com1 ypıyorum şalteri açıyorum tepki vermiyorki cihaz

Yorum yap

güncell

Yorum yap

Bu dosyayı indir ve Zipten çıkar. Daha sonra içerisinde simgesi kurukafa olan BL219v4.exe isimli dosyayı çalıştır. Com bölümünden bağlı olduğun comu seç ve cihazı arka anahtardan kapat aç. Dosya yüklenmeye başlar bitene kadar müdahele etme.

Yorum yap

hocam yüklemiyorki söyleneni yapıyorum ama cihaz tepki vermiyor yüklemiyor yani

Yorum yap

rammo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam yüklemiyorki söyleneni yapıyorum ama cihaz tepki vermiyor yüklemiyor yani
                  dün başım ne geldi dostum belki faydası olur normalde farklı modeller arasında kaon sunyy v.s geçiş için kurukafa tatbik edilmeli kuru kafa 2 rolde oynar bir geçiş yazılımları için ikinci ise kanal kilitin açılması içindir ...ora 510 geldi bana hartwarede kaon yazılım yüklü açılış loaderi ise 618 olarak açılıyor 219v4 yüklemek istedim yüklenmedi tık yok bu sefer direkt clasik stream yazılım yükledim yazılımı aldı normalde yüklenmemesi lazım sonrasında 219v4 kabül etti yani demek istediğim sizin cihaz içinde mesela gm 7400cım eski yazılıma dön emulu emusuz v.s tekrar dene

kolay gelsin..

Yorum yap

teşekürler ustam halloldu sağol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X