TV DE BUGÜN SPOR
FUTBOL
13:00 | Ziraat Türkiye Kupası | 1461 Trabzon - Ümraniyespor (1-4) | A Spor Dönüşümlü
13:45 | Ziraat Türkiye Kupası | Ankaragücü - Bodrum Bld. (2-4)| A Spor Dönüşümlü / SK 2
14:00 | İmza Töreni | Ersun Yanal | FB TV / beIN Sports Haber / TRT Spor
15:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Balıkesirspor - Ç.Rizespor (2-0) | A Spor
16:00 | Yunanistan Kupası | Irodotos - Panionios | Laola1 Web TV / Arena Sport 1
16:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | Esperance Tunis - Guadalajara | Tivibu Spor 3 / BNT 3 / Match Futbol 2
17:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Göztepe - Nazilli Bld. (3-0) | A Spor
18.15 | Yunanistan Kupası | Paralimniou - Asteras Arena Sport 4
19:00 | Ziraat Türkiye Kupası | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Adana Demirspor (1-1) | A Spor
19:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | River Plate - Al Ain | Tivibu Spor 3 / Ictimai TV (Azerbaycan ) / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 / Match Futbol 2
20:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Nürnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV
20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Galatasaray - Keçiörengücü (2-1)| a2 TV
20:30 | Yunanistan Kupası | Iraklis - Giannina | Laola1 Web TV / Arena Sport 4
21:30 | Fransa Ligue 1 | Caen - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
22:30 | İtalya Serie A | Bologna - Milan | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 2
22:30 | Almanya Bundesliga | Dusseldorf - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV / Match Futbol 3
22:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Stuttgart | Match Futbol 1
22:45 | İngiltere Lig Kupası | Leicester - Manchester City | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / İRİB TV3 / Arena Sport 1
22:45 | İngiltere Lig Kupası | Middlesbrough - Burton Albion Arena Sport 5
23:00 | Fransa Lig Kupası | Orleans - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 4
BASKETBOL
20:00 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Buducnost | Bein Sports 4 / beIN Sports Haber / SK 1
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Neptunas | Tivibu Spor 2 / Arena Sport 1
20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / SK 3 / Match Iqra
22:00 | Eurocup | Cedevita Zagreb - Tofaş | Tivibu Spor
22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - Fuenlabrada | FIBA ŞL Youtube
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Le Mans Basket - Banvit | Tivibu Spor 2
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - JSF Nanterre | FIBA ŞL Youtube
22:45 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 1
23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Baskonia | Bein Sports 3
03:00 | NCAA | Providence - Albany | FOX Sports HD
03:30 | NBA | Brooklyn Nets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Washington Wizards | NBA TV
05:00 | NCAA | Marquette - North Dakota | FOX Sports HD
FUTBOL
13:00 | Ziraat Türkiye Kupası | 1461 Trabzon - Ümraniyespor (1-4) | A Spor Dönüşümlü
13:45 | Ziraat Türkiye Kupası | Ankaragücü - Bodrum Bld. (2-4)| A Spor Dönüşümlü / SK 2
14:00 | İmza Töreni | Ersun Yanal | FB TV / beIN Sports Haber / TRT Spor
15:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Balıkesirspor - Ç.Rizespor (2-0) | A Spor
16:00 | Yunanistan Kupası | Irodotos - Panionios | Laola1 Web TV / Arena Sport 1
16:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | Esperance Tunis - Guadalajara | Tivibu Spor 3 / BNT 3 / Match Futbol 2
17:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Göztepe - Nazilli Bld. (3-0) | A Spor
18.15 | Yunanistan Kupası | Paralimniou - Asteras Arena Sport 4
19:00 | Ziraat Türkiye Kupası | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - Adana Demirspor (1-1) | A Spor
19:30 | FIFA Kulüpler Dünya Kupası | River Plate - Al Ain | Tivibu Spor 3 / Ictimai TV (Azerbaycan ) / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 / Match Futbol 2
20:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Nürnberg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV
20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Galatasaray - Keçiörengücü (2-1)| a2 TV
20:30 | Yunanistan Kupası | Iraklis - Giannina | Laola1 Web TV / Arena Sport 4
21:30 | Fransa Ligue 1 | Caen - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
22:30 | İtalya Serie A | Bologna - Milan | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 2
22:30 | Almanya Bundesliga | Dusseldorf - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / İdman TV / Match Futbol 3
22:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Stuttgart | Match Futbol 1
22:45 | İngiltere Lig Kupası | Leicester - Manchester City | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / İRİB TV3 / Arena Sport 1
22:45 | İngiltere Lig Kupası | Middlesbrough - Burton Albion Arena Sport 5
23:00 | Fransa Lig Kupası | Orleans - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 4
BASKETBOL
20:00 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Buducnost | Bein Sports 4 / beIN Sports Haber / SK 1
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Neptunas | Tivibu Spor 2 / Arena Sport 1
20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / SK 3 / Match Iqra
22:00 | Eurocup | Cedevita Zagreb - Tofaş | Tivibu Spor
22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - Fuenlabrada | FIBA ŞL Youtube
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Le Mans Basket - Banvit | Tivibu Spor 2
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - JSF Nanterre | FIBA ŞL Youtube
22:45 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 1
23:30 | THY Euroleague | Gran Canaria - Baskonia | Bein Sports 3
03:00 | NCAA | Providence - Albany | FOX Sports HD
03:30 | NBA | Brooklyn Nets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Washington Wizards | NBA TV
05:00 | NCAA | Marquette - North Dakota | FOX Sports HD
Yorum yap