• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nerodan Kopyalama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nerodan Kopyalama

--------------------------------------------------------------------------------

Selam Bende Cd Rom Vardi Bİrde Dvd Raytir Aldim Şİmdİ Ben Cd Den Dc Ye Kopyalak İstİyorum Dolu MÜzİk Cd Sİnİ Cd Roma Koyup BoŞ Cd Yİde Dvd Raytira Koydum Neroyu Actim İlerİ Dedİm Kopyalama BaŞlamadi Neden Kopyalamiyor Cdroma Cd Takiyorum Dvd Raytira Dvd Cd Takiyorum YanliŞi Nerede Yapiyorum Dvdraytira İllakİ Dvd Cd Sİmİ Takmam Lazim Dvd Raytiri Bİlgİsayara Tanitmammi Lazim Her Hangİ Bİr Şeyİ Koydugun Zaman Acİlİyor Sorun Yok Nasi Yapacagimi Anlatan ArkadaŞlar Beklİyorum Yardimci Olacaginizi Umarim Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm Not Cd Romdan Dvd Raytira Nerodan Nasil Kopya Ceke Bİlİrİm Anlatirsaniz BİlgİlenmİŞ Olurum Not Neroyo Acinca Cd Yazdir Yazan Cİft Cdlİ Armayi Tikliyorum Sanirim Kopyalak İcİn O Armaya Basacam

neronun cd kopyalama sihirbazını çalıştırdığında üst kısımda hedef kısmını cd rom olarak göstermen gerekir. hedef ise dvd writer olmalı.
    eğer bu şekilde yapamassan (ki bu olabilir bazan cd romu hedef olarak kabu etmez nedenini tam bilmiyorum ama hızla alakalı olduğunu düşünüyorum)
    hedefi dvdwriter yap cd yi dvd ye tak ileri de belli bir süre sonra boş cd ister senden

Yorum yap

teşekkürler yaptımda şimdide dvd r yazıyor yanlız okumuyor ne yapa bilirim okuması icin dvdr bozuk ola bilirmi yoksa ayardanmı ben yapabilirmiyim saygılar

Yorum yap

1- cd olan bir ürünü birebir dvd ye kopyalayamazsın
        2- dvd rw nin saglam olup olmadıgını test etmek için bir boş cd takıp bir şeyleri kaydet kaydediyosa dvdrw saglamdır
        3-nero burning romda cd kopyalamayı seçtiğindegelen ekranda kopyalam secenkerlinde,
        a) source yada nkaynak yazan yere dolu cd ni diğerinide de boşo koydugunu düşünerek seçimini yap ve kopyalamayı başlat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X