• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Üye Olurken Hata, Resim Çıkmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Üye Olurken Hata, Resim Çıkmıyor

Vbulletin 3.0.6 RC1 Geçtiğimde Herşey Normaldi Sonra rc2 geçtiğim zaman sonra rc3 geçtiğim zaman kayıt olmuyor diye ßir hata aldım ve ben üye olmaya çalıştım Kayıt Yerinde Resim Doğrulama çıkmıyor ne yaptıysam ßir türlü düzeletemedim.

Aşağıdaki Resimdeki

vbulletin seçenkleri>resim ayarları nasıl yapılmış

Yorum yap

Elazığlı168 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      vbulletin seçenkleri>resim ayarları nasıl yapılmış
      Resim Ayarları Şu durumda bir türlü çıkmadı

Yorum yap

alltaki resim gibi ayarla bi değişiklik olacakmı

Yorum yap

Resimdeki Gibi Yaptıgım zaman Yine Resim çıkmıyor

Yorum yap

daha önceden çıkıyorsa serverde sorun var diyecem ama o da değil. forum null ise ondan da kaynaklanabilir.

Yorum yap

Serverda Herhangi Bir sorun yok server benim. ne Yazikki Null peki nasıl düzeltebilirim?

Yorum yap

KaCaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Serverda Herhangi Bir sorun yok server benim. ne Yazikki Null peki nasıl düzeltebilirim?
                sayaçları güncellemeyi dene,mysql'u güncellemeyi dene ftp'den images dosyaları varmı ona bak .. bunlarda olmadımı ?madem null,başka yerden bir başka null versiyonu indir onu yükle

Yorum yap

bence senin dosyalarda bir sorun var versiyon kaç senin betalarda bu sorunlar çok çıkıyor

Yorum yap

NULL sürümler çıktımı bilmiyorum 3.6.0 nette biraz bakın...

Yorum yap

ßaşka Sürümde Denedim Olmadı Şuanda Null vBulletin Version 3.6.0 Final Sürümü Yüklü

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X