• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merkezi Sistem PC + TV ???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merkezi Sistem PC + TV ???

Herkese merhaba,

Benim bir adet goldmaster 9400 vci uydu alıcım ve 1 adette skyvision dvb-s kartım var.
    Uydu sistemi merkezi yani site için ortak kurulmuş 2 adet 2 m. lik çanak biri Türksat diğeri Hotbird yayınlarını alıyor.

Her daireye 1 adet kablo gidiyor ve yayınlar sorunsuz izleniyor.

Şimdi sorun şu ben hem tv yi hemde pc yi aynı anda çalıştırıp izleyemiyorum.
    Bunu için bir 2 çıkışlı bir splitter taktım fakat bu sefer tv de yatay yayın izlenirken pc de dikey yayınlar çıkmıyor yada tam tersi...

Bunun için site yöneticisine başvurdum bir tane daha hat çekmek için daireme ama boş çıkışın olmadığını söyledi ve boşalırsa da 100 YTL ücreti olur dedi dunkes:

Arkadaşlar sorum şu daireye gelen bu hattı ben iki bölüp tv ve pc ye çıkış vererek sorunsuz birbirinden bağımsız bir şekilde uydu keyfini yaşayabilir miyim ?

Başınızı ağrıttım kususa bakmayın. Cevaplar için şimdiden sağolun

Saygılarımla

neyazıkki iki sini aynı anda seyredemessin birini tercih etmen lazım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X