• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hotbird dekibazı tps kanalları hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbird dekibazı tps kanalları hakkında

hot bird teki bazı tps kanallarının sinyallerini alamıyorum veya az geliyor 2 gundur boyle duzelir zannettim ama duzelmedi multiviztonlar ok cam gibi
    ama tps foot,infosport,erosport france ,m muzik,bomerang ve daha bi cok tps
    kanllarının sinyalleri yok cekmiyor bilgisi lan varmı yoksa benim sistemde mi bi sorun var ist/g.o.pasa hotbird 90cm canak

arkadsım sen multıvısıon frekansında sebeke arama acık yap ve arat ozaman tpsnın hepsını net alırsın tammı cunkusen o dusuk freansı yuklemıssın oun icin dusuk gosterıyor
    dedıdm gıbıyap ok dur

Yorum yap

eren1908 Nickli Üyeden Alıntı
      arkadsım sen multıvısıon frekansında sebeke arama acık yap ve arat ozaman tpsnın hepsını net alırsın tammı cunkusen o dusuk freansı yuklemıssın oun icin dusuk gosterıyor
      dedıdm gıbıyap ok dur
      senin dediğini yaptım busefer multivizyonlarında sinyali gittiuzerine geldigim zaman 1 dakika sonra sinyal geliyor baya bi kanalın sinyalı yok hotbird te benim tesisatta bi problem var heralde catıya cıkmam gerekebilir

Yorum yap

4f437911844381264dead874dd2a330b

Yorum yap

tps homecinema , tps star , tps cinetoile , tps cine culte , tps cinefamily , tps cinecomedy , tps cinextreme , tps cineclub kanalları saat 15:00 itibari ile artık yayınlar açılmıyor. bilgisi olan varmı ? kanalların şifresi mi değişti? değişti ise şifreleri nerden buluruz???

Yorum yap

sayın barbarosyel arkadaşım tps bu kanalları aes key üzerinden yayın yapmağa başlamış zannedersem vede şifreleri sık sık değişiyor takip etmek zorundayız umut ederim ki mach 1 usta üstesinden gelip bizlere auto yazılımı sunabilir. bu aes keyler yine 007c00 daki 08 ve 09 hanelerine giriliyor herhalde ben ancak akşama tekrar siteye girip yeni şifreleri deneyebilirim.iyi seyirler.

Yorum yap

barbarosyel Nickli Üyeden Alıntı
              tps homecinema , tps star , tps cinetoile , tps cine culte , tps cinefamily , tps cinecomedy , tps cinextreme , tps cineclub kanalları saat 15:00 itibari ile artık yayınlar açılmıyor. bilgisi olan varmı ? kanalların şifresi mi değişti? değişti ise şifreleri nerden buluruz???
              keyler günde birkaç defa değişmektedir...
              http://www.mach1digital.com/mach1for...8748#post68748
              Forum Kuralları

Yorum yap

şu an multi'lerde göstermez oldu muhtemelen key değişikliği olmuştur yine...
                Forum Kuralları

Yorum yap

Adamlar Resmen bıktırma operasyonu düzenliyorlar,
                  Arkadaşlar, Ustalar lütfen bıkmayın. Ancak bu şekilde bizi pasifize etmeye çalışanları durdurabiliriz.
                  Katkıları olan tüm dostlara selamlar.
                  KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

sevgili dostlar burda dünden bu yana sizinlen beraberim.yani yeniyim multilerin keylerini yukarıda gördüm ama giremedim cihazım next ye2000 cx super plus yardımlarınızı beklerim teşekkürler.

Yorum yap

MENU
                      CI SİSTEMİ
                      VİACCESS
                      TPS AES KEY
                      0X01
                      0X11 e gireceksin keyleri forumda verilen 32li keyin ilk 16 sı 01 e son yarısı 11 e açar
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

SLM hocam toh3,4 hot7,4 yüklerken hic bir sey acmiyor ne yanlis yaptim saygilar hocam H.Z.V.Odunkes: :tr:

Yorum yap

tps

hocam dediğiniz gibi yapıyoruz ama açmıyor, lütfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X