• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vusolo2 box açılmıyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vusolo2 box açılmıyor.

Merhabalar. bh-vusolo2 4.1.033 yazılımını yükledikten sonra cihaz önce açıldı. cihaz menüsünden yazılım yükseltme yaptıktan sonra cihaz ekranında sadece blakchole yazısı çıkıyor. spinner dönmüyor. öylece kaldı. cihaza ftp ile bağlanabiliyorum. cihaza usb ile orjinal image yüklemek istedim ve diğer imageları denedim. usb yi tanımadan vu your smart linux player is starting yazısından sonra bh skinde kalıyor. spinner dönmüyor. ftp ile yapabileceğim bir şey varmı sayın hocalar, arkadaşlar.

usb belleğinizi fat32 formatındamı biçimlendirdiniz yada ntfs mi fat32de biçimlendirip deneyinizi yinede görmez ise başka bir usb bellek bulup onunla yazılım yüklemeyi deneyiniz.pek sık görülen bir sorun değil çünkü bu sanıyorum başka bir usb bellek denediğinizde yazılımı alacak.kolay gelsin.
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X