• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - EPG'si olmayan kanallara EPG tanımlama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [Dikey WeTek LE] - EPG'si olmayan kanallara EPG tanımlama

Tvheadend'e yeni yeni ısınıyorum. EPG'si olmayan kanallar dikkatimi çekti. Bazı kanalların HD'lerinin EPG'si var bazılarının SD'sinin buna bir çözüm buldum.

Aynı şekilde bu yöntemle IPTV kanallarınıza da EPG tanımlamanız mümkün. Denenmiştir.

Tarayıcımızdan tvheadend arayüz sayfasını açıyoruz.

Configuration > General > Base sekmesinden;

User interface level ayarını Expert yapıyoruz.

Ardından Configuration > Channel / EPG > Channels sekmesinden kanal listemize geliyoruz.

Listeden EPG atamak istediğimiz EPG'si olmayan uydu ya da IPTV kanalını seçip Edit tuşuna basıyoruz.

Açılan pencereden aşağıda göründüğü gibi Reuse EPG from: seçeneğinden bu kanalın kullanacağı EPG kaynak kanalını işaretliyoruz.

Hepsi bu kadar.

Niye seni daha önce dikkatini çekmedik ki?

Harikasın dost.

Çok teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

Konu gzel, epg gerekşi ip tv lere..
      Ancak ip tv tvh de aratınca tamamı hızlı şekide ekşenmiyor. Saatleri buluyor... nerde hata yapıyorum?
      Ancak hepsi eklendikten sonra EPG yi yapabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Kanallara Epg gelmesi için Türksattaki Fil TV, Tivibu Spor HD ve Lig TV üzerinde 1'er dakika bekleyin. Sonra Libreelec'i baştan başlatın.

Ayrıca Epg Türkçe karakter sorunu varsa onla ilgili başka bir rehber konu açabilirim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X