• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

PREMİER'i Ateşleyelim mi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PREMİER'i Ateşleyelim mi?

Selamlar Sayın Hocalarım.

Belkide haddim olmayarak söylüyorum o yüzden mazur görün.

Bence Premier gibi bir markanın "Diğer Uydu Alıcıları" kategorisinde değilde "Başlıca Uydu Alıcıları" başlığında olmasını tercih ederim. Çünkü bu markanında çok yol katettiğini düşünüyorum.

Nedersiniz Premier'i biraz ateşleyelim:iyyy:

Saygılarımla.
    Bin Adımlık Bir Yola Bile
    Bir Adımla Başlanır

Sayın dostum, diğer versiyonlarını bilmem ama bende 108000 var ve güzel bir cihaz ancak maalesef yazılım desteği yok 2 senedir yazılım vermiyorlar, bıktım artık bu yüzden bugün amstrad la değiştireceğim, kolay gelsin.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

nasıl yok arkadaşım tnt2 depoda var oradan alabilirsin

Yorum yap

Arkadaşım o beko 520 dci nin yazılımı ve beko kumanda olmazsa çalışmıyor.
        1 senedir onu düşünüyorum ama bir terslik olur diye çekiniyorum, amstrad işi olmazsa öyle yapacağım zaten, teşekkürler.
        En büyük aptallık,

Yorum yap

Walla müşterilere PRS 107000 CI ve PRS 105000 CI modelleri yeni yazılım attım gayet güzel çalışıyor hemde forumda ilk kez duydum sex wiew kanalları açılıyor bunu anlamadım acaba diyorum sifresiz yayın mı yapıyor diye düşündüm forumda araştırma yaptım biss otomatikle açıyormuş diye duydum bende denedim açtı şifreliymiş gayet güzel çalışıyor bende bunu bi model almayı düşünüyorum...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı
            Arkadaşım o beko 520 dci nin yazılımı ve beko kumanda olmazsa çalışmıyor.
            1 senedir onu düşünüyorum ama bir terslik olur diye çekiniyorum, amstrad işi olmazsa öyle yapacağım zaten, teşekkürler.
            arkadaşım hic cekinme yazılımı at ben şahsen yazılımlrı yüklüyorum ve süper kumanda dedğin nedirki 5.00 ytl para kullan memnun kalmassan o zaman değiştirebilirsin makinanı eğerki istersen eski yazılımını yükleyip tekrar dönebilirsin

Yorum yap

Sayın ikizbeyin arkadaşım hiç korkma dene ben öle yapıcam inşallah
              Deneyenler memnun 108000 yazılımından polsatında au olduğunu öğrendim
              Al bi 520 DCI kumandası yaslan arkana ohhh dünya varmış dersin
              Bir Adımla Başlanır

Yorum yap

Galatasaraylı Nickli Üyeden Alıntı
                Walla müşterilere PRS 107000 CI ve PRS 105000 CI modelleri yeni yazılım attım gayet güzel çalışıyor hemde forumda ilk kez duydum sex wiew kanalları açılıyor bunu anlamadım acaba diyorum sifresiz yayın mı yapıyor diye düşündüm forumda araştırma yaptım biss otomatikle açıyormuş diye duydum bende denedim açtı şifreliymiş gayet güzel çalışıyor bende bunu bi model almayı düşünüyorum...
                hani her cihaz premier kalitesinde olsa takip edin yeni çıkan yazılımlarda premier her zaman ilklerin öncüsü

Yorum yap

Bu arada Premier arkadaşım hoşgeldin

Umarım burdada iyi şeyler yaparsın

Saygılarımla.
                  Bir Adımla Başlanır

Yorum yap

Conqueror Nickli Üyeden Alıntı
                    Bu arada Premier arkadaşım hoşgeldin

Umarım burdada iyi şeyler yaparsın

Saygılarımla.
                    teşekkür ederim hoş bulduk elimden geldiğince yetişmeye calışıyorum
                    bu arada sende hoşgeldin

Yorum yap

Acaba hangi model alıyım bana bir tasviye ederseniz memnun olurum FTA olsun veya gömüllü modül varsa ve tasviye edermisin arkadaşım

Yorum yap

Galatasaraylı Nickli Üyeden Alıntı
                        Acaba hangi model alıyım bana bir tasviye ederseniz memnun olurum FTA olsun veya gömüllü modül varsa ve tasviye edermisin arkadaşım
                        arkadaşım premier prs 104500 m al sorunsuzdur cakılı modül var her kartı okuyabiliyor

Yorum yap

Teşekürler Premier arkadaşım İnşallah burdada Premier'e gereken değerini kazandırırız
                          Saygılarımla
                          Bir Adımla Başlanır

Yorum yap

Tesekkur ederim PRS 104500 almayı karar verdim

Yorum yap

Teknoloji olarak diğerlerinden bir farkı olduğunu sanmıyorum belkide daha üstün
                              özellikleri var, sizler profesyonelsiniz benden daha iyi anlarsınız bu işlerden
                              tavsiyelerinize uyacağım, çok teşekkürler.
                              En büyük aptallık,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X