• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000CI Ses Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000CI Ses Sorunu

next 9000 cı ses gitti fabrika ayarlarına dönüp tarama yaptım gene de yok ne olabilir..

Skart kabloyu yanlış yere takmışsındır. TV yazan yere tak düzelir.

Yorum yap

ne skartan ses geliyor ne de rf kablodan yanisorun kabloda dil

Yorum yap

acayip bir sorun dogrusu!Birde baska kablo+tv ve çanak sistemine tak bir akraba arkadasında dene cihazı akadasım?Olmaz ise reset at dene!
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

hepsini denedim sonuç aynı reset attım olmadı ses yok galiba cihaz bozul du
          9000 lerde sorunlar çok olcak galiba 8000 x cam var tıkırtıkır çalışıyo

Yorum yap

arkadaşım bendede aynı sorunu yapmıştı 16 mart yazılımını yükledim cihaza reset attım sonra arkadan kapatıp açtım kanallarda ses var fakat seviyeleri düzensiz kimisi az çıkıyor kiöisi çok bazılarıda normal

Yorum yap

Next 9000CI Ses Sorunu

elimde next 9000 cı var...son ayzılım ve softcam yükledim.ama ses ayarında bir sorun var...ses ayarı 21 de kalıyor..düzeltiyorum..kapatıp açtığımda yine 21 de takılı kalıyor...ne yaptıysam(fabrika ayarları dahil) olmadı....konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilirmi? ses aynı değerde takılı kalıyor...saygılar...

Yorum yap

senin iyi gene 21 e kadar geliyo benimki tamamen gitti

Yorum yap

lkroz Nickli Üyeden Alıntı
                  elimde next 9000 cı var...son ayzılım ve softcam yükledim.ama ses ayarında bir sorun var...ses ayarı 21 de kalıyor..düzeltiyorum..kapatıp açtığımda yine 21 de takılı kalıyor...ne yaptıysam(fabrika ayarları dahil) olmadı....konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilirmi? ses aynı değerde takılı kalıyor...saygılar...
                  Sanırım yazılımsal bir sorun daha sonraki verilecek yazılımlarda düzeltilir.

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

ses olayını bazı arkadaşlar sorun değilde özellik olarak zannetti
                      ve yine bazı arkadaşların çok hoşuna gitmiş daha nedim
                      bence çok saçma olmuş her kanalı tek tek sesini kıs veya
                      tek tek aç boyle şey olurmu,bu iyibi özellik olsa sony,philips
                      bir milyarlık tv lerine koyarlardı,umarız düzeltilir...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X