• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox mı 18500 mi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox mı 18500 mi

arkadaşlar daha önce hdmi cx kullanıyordum fakat cihaz çok fazla kilitleniyordu ccam da bunun yerine dreambox 500s aldım 5 ayda bir kere bile kilitlenmedi şimdi siz18500 kullananlara sorum ccam kullanırken kilitlenme donma elektrik fişini çekme takma gibi sorunlarla karşılaştınızmı ilave hd bir cihaz almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz benim için ve diğer arkadaşlar için önem taşır saygılar

cccam kullanacaksan 500s ile 18500hd.yi kıyaslaymazsın.
    dreamdeki cccam rahatı 18500de olmaz. hız ve stabil olma durumu olarak 500s daha iyidir.
    ama 18500de de hd kanal seyredeceksin tvin lcd ise hd recevier daha başka olur

Yorum yap

18500 HD almanı tavsiye ederim. Server kullanacaksan isen serverin stabilitesi çok önemli..
      Computer High Engineer
      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar daha önce hdmi cx kullanıyordum fakat cihaz çok fazla kilitleniyordu ccam da bunun yerine dreambox 500s aldım 5 ayda bir kere bile kilitlenmedi şimdi siz18500 kullananlara sorum ccam kullanırken kilitlenme donma elektrik fişini çekme takma gibi sorunlarla karşılaştınızmı ilave hd bir cihaz almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz benim için ve diğer arkadaşlar için önem taşır saygılar
        dosttum ben 18500 hd kullanıyorum hd televizyonum var bu cihazda son yazılım 01.30.2011 tarihli olanı attım cccamd harika çalışıyor kapanma fişi cekme arkadan kapama gibi problemler yok kanal geçişleride çok güzel şiddetle almanı öneriyorum...

Yorum yap

Cccam kullanılacaksa gerçek linux cihaz yani Dreambox olmalıdır.Bir de 400Mhz de çalışan DM500 HD veya DM800SE olursa kusuru yalan bir set oluşturmuş oluruz.
          Saygı sevgiler.

Echostar AD3000 IP Via 1,50 Mega (95E-30W)Dreambox 500S,Dreambox 500HD (Turksat-Hotbird-EutelsatW3A-Sirius-Astra1-Nilsat- EutelsatW2M -Eurobord9-Thor-Hellassat-Astra3B-Arabsat1,Amos,Astra1G fixed),Infinity,Dynamite,Cas2,Matrix,Zeta Blue .X-Dream,Fun5-6,Opos,GoldCard,SkyStar-S2 HD (ProgDvb,DVBViewer,DvbDream)Hadu plugin

Yorum yap

Kardes Drembox,la baska cihazlari bir tutma alacaksan
            ya DM veya VU+ gerisi hikaye
            ayrica biraz fazla para verirsin ama rahat edersin

Yorum yap

cypriot Nickli Üyeden Alıntı
              Cccam kullanılacaksa gerçek linux cihaz yani Dreambox olmalıdır.Bir de 400Mhz de çalışan DM500 HD veya DM800SE olursa kusuru yalan bir set oluşturmuş oluruz.
              Saygı sevgiler.
              Bahsettiğiniz Cccam ne oluyor arkadaşlar.Açıklayabilir misiniz....

Yorum yap

entelbamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bahsettiğiniz Cccam ne oluyor arkadaşlar.Açıklayabilir misiniz....
                Cccam Card sharing server ve emünun bir arada kullanıldığı linüx tabanlı yazılımlardır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X