• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

/includes/class_core.php hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• /includes/class_core.php hatası

307 olan forumu 354 e upgrade ettim upgrade sorunsuz oldu ancak upgrade sonrası siteye girmek istedigimde aşağıdaki hatayı alıyorum. bunun nedeni nedir? nasıl düzeltebilirim.
    ayrıca upgrade de son aşamada master stleyi import etmiyo smooth blue diye bistyle import ediyor ama master style var install in içinde??? anlamadım açıkçası

hata;
    _________

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_core.php on line 2499

Could not find phrase 'cant_set_cookies'.

db bilgilerini dorğu girdinmi

Yorum yap

Could not find phrase 'cant_set_cookies'

language.xml dosyasını tekrardan upload et ve upgrade işlemini baştan yap.. veya ; admincp'ye girebiliyorsan şunu dene; 'cant_set_cookies' isminde bir sözcük grubu ekle..

Yorum yap

mysql dan datastore tablosunu sildim bi ark soyledi ve şimidi db hatası veriyor nasıl ekleyebilirim deniyorum olmuyor ?

Yorum yap

alttaki kodları SQL döngüsü şeklinde çalıştırarak dene.. ama gene de düzelmeyebilme ihtimali var; datastore tablosu forumun temel bazı bilgilerinin bulunduğu tablolardan biridir..

DROP TABLE IF EXISTS datastore;
          CREATE TABLE `datastore` (
          `title` varchar(15) NOT NULL default '',
          `data` mediumtext NOT NULL,
          PRIMARY KEY (`title`)
          ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin1;

Yorum yap

organik usta denedim olmadı yedegi yükledim şöyle bir hata var datastore tablosuna tıklayınca
            #1017 - Can't find file: './gokturk_forum/vb3_datastore.frm' (errno: 13)

şöyle bişey yapılabilir mi yeni bir forum kursam üyeleri yeni foruma taşıyabilir miyiz? nasıl yaparız yaparsak??

Yorum yap

veritabanında aşırı bir bozukluk yoksa yeni sıfır bir forum kurarak ImpEx 'le üyeleri ve konuları import edip kurtarabilirsin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X