• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Yazılımdaki İstekler ^^

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Yazılımdaki İstekler ^^

Öncelikle yazılımlarda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ederim.Yeni yazılımlarda kör taramanın eski yazılımlarda olduğu gibi daha stabil şekilde olmasını rica ediyorum.Örneğin kör taramada yeni frekanslar olan 11792H16000,12560V30000 vs bu frekansları sinyal olduğu halde bulmuyor ancak kanal ekleme yapılıyor.Yeni yazılımlardaki ingilizce karakterlerinde türkçeleştirilmesinide rica ediyorum.Yeşil tuştaki fonksiyonunu kaybetmiş olan tps güncelemenin kaldırılıp yerine eskiden olduğu gibi mevcut caskeyi konulmasını çok rica ediyorum.Şimdiden başarılar dilerim.
    Alone_Wolf

Birde cx süper nette uyduları silme imkanıda olsa çok süper olacak cihazın içinde yüklü 165 tane uydu var bunlardan sadece 2 tanesini kullanıyorum digerlerin bir geregi yok ..... ayrıca tek tek tp silmektende nefret ediyorum istedigim tpleri işaretleyip toptan silmek daha makul olur. Kanal yerleştirme ve dizme işlemi tam bir can sıkıntısı bu kanal dizme işinde ikinci bir pencere daha olsa ve ben oraya sırası ile yerleştirip daha sonra o yerleştirdigim şekli alsa çok güzel olacak.
    Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Yorum yap

neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle yazılımlarda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ederim.Yeni yazılımlarda kör taramanın eski yazılımlarda olduğu gibi daha stabil şekilde olmasını rica ediyorum.Örneğin kör taramada yeni frekanslar olan 11792H16000,12560V30000 vs bu frekansları sinyal olduğu halde bulmuyor ancak kanal ekleme yapılıyor.Yeni yazılımlardaki ingilizce karakterlerinde türkçeleştirilmesinide rica ediyorum.Yeşil tuştaki fonksiyonunu kaybetmiş olan tps güncelemenin kaldırılıp yerine eskiden olduğu gibi mevcut caskeyi konulmasını çok rica ediyorum.Şimdiden başarılar dilerim.
      Artık istek üzerine yazılım yapılmıyor. Cihazın ilk çıktığı zamanlar daha stabil hale gelmesi için bazı istekler alındı ve uygulandı, şuanda böyle bir uygulama yoktur.

S_Q_L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Birde cx süper nette uyduları silme imkanıda olsa çok süper olacak cihazın içinde yüklü 165 tane uydu var bunlardan sadece 2 tanesini kullanıyorum digerlerin bir geregi yok ..... ayrıca tek tek tp silmektende nefret ediyorum istedigim tpleri işaretleyip toptan silmek daha makul olur. Kanal yerleştirme ve dizme işlemi tam bir can sıkıntısı bu kanal dizme işinde ikinci bir pencere daha olsa ve ben oraya sırası ile yerleştirip daha sonra o yerleştirdigim şekli alsa çok güzel olacak.
      Forumda kanal ve uydu bilgilerini düzenleyebileceğiniz Editör var onunla Bilgisayarda çok rahat bir şekilde düzenleyerek, tekrar cihaza gönderebilirsiniz.

Kolay gelsin, konu kilitlenmiştir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X