• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next star cx süper plus da digitürk izlemek istiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next star cx süper plus da digitürk izlemek istiyorum

Selam arkadaşlar,
    next star cx 2000 ye süper plus da digitürk izlemek istiyorum.Bunun şu anda mümkün olmadığını biliyorum(Yada mümkünse ben bilmiyorum)..:ters: Ama modül eklenerek izlenebilirmi ve eklenebiliyorsa nereye ve kime gitmeliyim...Yardımcı olursanız sevinirim..Cahilliğimin içinde özür dilerim...
    Teşekkürler....
    Sevgi ve saygıyla kalın...

Yazınızda legâl/illegâl izleme tercihiniz hususunda bir açıklık yok. Digitürk'e abone olarak izleyebilirsiniz. Abone olduğunuzda da size şifreleri çözen kendi recevierlerini verirler. Kısaca, elinizdeki cihazla LİG tv izlemeniz mümkün olmadığı gibi, o cihazın modül girişi de yoktur. Ancak, önceki yıllardan modüllü/kartlı üyeliği olanlar izleyebiliyor.

Bildiğim kadarıyla illegâl olarak LİG tv şifrelerini çözen modül yok. Ayrıca yerli platformlara ait kéy/şifre paylaşımı forum da yasaktır.

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selam arkadaşlar,
      next star cx 2000 ye süper plus da digitürk izlemek istiyorum.Bunun şu anda mümkün olmadığını biliyorum(Yada mümkünse ben bilmiyorum)..:ters: Ama modül eklenerek izlenebilirmi ve eklenebiliyorsa nereye ve kime gitmeliyim...Yardımcı olursanız sevinirim..Cahilliğimin içinde özür dilerim...
      Teşekkürler....
      Sevgi ve saygıyla kalın...
      Bende de aynı cihaz var. Gerçi usb li olup olmadığını belirtmemişsiniz ama farkı varmı bilmiyorum. Yani kart okuyucu modül gömülümü onu bilmiyorum. Ben dijitürk abonesiyim bana abone olurken recevier vermişlerdi ama ben o recevierde sıralama yapamadığım ve çok kullanışlı olmadığı için dijitürk abone kartımı next stara takıyorum ve maçları sorunsuz izliyorum.
      Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

bende next 2000 cıs s.plus var digitürk abonesiyim. lig tv de var fakat kartımı nexte taktığımda çözme işlemi olmuyor. acaba next ile digitürk izleyebilir miyim.

Yorum yap

Arkadaslar ben Digitürke üyeyim Nextstarla hic bir sorunum yok.

Yorum yap

askeritepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bende next 2000 cıs s.plus var digitürk abonesiyim. lig tv de var fakat kartımı nexte taktığımda çözme işlemi olmuyor. acaba next ile digitürk izleyebilir miyim.
            digitürk kartınızı cx&cıs süper plusta kullanabilmeniz için;

1-kartınız Cyrptoworks olmalı. irdeto kartlar cihaz ile eşletirme yapılıyor ve başka bir cihada çalışmıyor.

2-digitürk aboneliğiniz hangi uydu üzerindense (türksat & eutelsat w3) next cihazınızda bu uydudan yayın almalı yani sizin aboneliğiniz w3 uydusu üzerindense ve kartı next'e takıp türksattaki ligtv'yi izleyemezsiniz! (şifreler farklı)
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

merakliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bende de aynı cihaz var. Gerçi usb li olup olmadığını belirtmemişsiniz ama farkı varmı bilmiyorum. Yani kart okuyucu modül gömülümü onu bilmiyorum. Ben dijitürk abonesiyim bana abone olurken recevier vermişlerdi ama ben o recevierde sıralama yapamadığım ve çok kullanışlı olmadığı için dijitürk abone kartımı next stara takıyorum ve maçları sorunsuz izliyorum.
              Arkadaşlar özellikle ilginizden dolayı teşekkür ederim..Receiver'ım USB li,ama kart okuyucu modül gömülümü onu cahilliğimden sayın,bilmiyorumzur:Hani bir reklam vardı Hamdi Alkan flash bellek gösterip benim Tv de bundan yok diye..kart yuvası var ama modülmü değilmi bilmiyorum..(Bu cahallık ne kötüymüş yaf..Terin suyun içinde kaldım:nebileyim)Hani bende digitürk aboneliği alsam verecekleri kartın (irdeto yada diğeri)receivere takabilirmiyim..Takamadığım takdirde modülmü eklemeliyim..Bunu sormuştum.??

Teşekkürler sevgi ve saygıyla kalın:tr:

Sayın X-Baron ben illegal yayını kastetmemiştim..Amacım elimde receiver varken Digitürk abonesi olduğumda yeniden receiver parası vermemekti..Teşekkürler..

Yorum yap

Sayın X-Baron ben illegal yayını kastetmemiştim..Amacım elimde receiver varken Digitürk abonesi olduğumda yeniden receiver parası vermemekti..Teşekkürler..
                Efendim;

Ben de illegal izlemeyi kasdettiğinizi yazmadım. Sadece mesajınızdan neyi öğrenmek istediğiniz tam anlayamadım.

'Cahal'lık bendedir belki de...

Sorunuzun tam cevabını ilk mesajımda vermiştim. Daha sonra sn A.Bozoğlu da tafsilâtlı biçimde anlatmış. Tekrar sorduğunuza göre gözünüzden kaçmış anlaşılan.

Elinizde Cyrptoworks digiturk kartı varsa, cihazın kart okuyucusuna takarak izleyebilirsiniz. Fakat Digitürk bu sene Irdeto kart veriyor ve bu kartı cihaz okumuyor. Eğer yasal üyelik düşünüyorsanız, şirketin size vereceği farklı bir recevier ile izlemek zorundasınız.

Yorum yap

sayın X-Baron,
                  Anladığım kadarıyla elimdeki uydu alıcısı ile Cyrptoworks digitürk kartı varsa seyredebileceğim.(Hani belki 2.el bulabilirim)Burdanda şunu çıkarıyorum.Benim receiverim bu kartı okuyabiliyor.:-)).Hazır ustalar burda iken birde şunu sorayım..Modülle kart okuyucu arasındaki fark nedir?Teşekkürler
                  Sevgi ve saygıyla kalın..

Yorum yap

yeni üye olacaksanız şöyle bir ip ucu vereyim digitürk philips, optv3900, dcr9001 ve dcr9001b seri cihazlar Cyrptoworks kart kullanıyor ve bu kartlar dt. harici cihazlarda çalışabiliyor ancak arçelik,beko,dcr 9002 dcr 9003 cihazlar irdeto kart kullanır.
                    VESTEL UD9200 4K LED TV
                    ARÇELİK 32" LED TV
                    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

sayın X-Baron,
                      Anladığım kadarıyla elimdeki uydu alıcısı ile Cyrptoworks digitürk kartı varsa seyredebileceğim.(Hani belki 2.el bulabilirim)Burdanda şunu çıkarıyorum.Benim receiverim bu kartı okuyabiliyor.:-)).Hazır ustalar burda iken birde şunu sorayım..Modülle kart okuyucu arasındaki fark nedir?Teşekkürler
                      Sevgi ve saygıyla kalın..
                      Kart okuyucu cihaz softwaresine bağlı çalışır. Modüllerin ise kendilerine has yazılımları vardır. Donanım kapasitelerine göre yeni yazılımlar ile güncellenebilirler. Eskiden bazı şifreli sistemlere ait algoritmalar, modül yazılımına eklenerek kimi kanalların illegâl izlenmesi sağlanıyordu. Şu an daki modüllerin durumu hakkında fazlaca bilgim yok.

İltifâtınız için teşekkür ederim. Ancak ben 'Usta' değilim. Sadece bilgim dâhilinde olanları paylaşıyorum.

Saygı bizden efendim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X