• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bissler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bissler

Sayın hocalar biissleri bulan ve bizler için uğraş verende sizlersiniz sağolun var olun ama takip ediyorum benim gibi bazı arkadaşlar motorlu sistem kullanıyoruz ve bisslerde sorun yaşıyoruz ben başta şunu peşin söyliyeyim tasarım hocam uzman hocam ve ekurel hocalarıma sonsuz teşekürler ederim onların bizlere emeği çok geçmiştir allah onlardan razı olsun sorunu yaziyorum 1 ans tv 36 derejeye.geçti.12526.H.2960.biiss keyi yok 12.5 battıda tp oğru.11177.H.ama sebol değişmiş yeni sembol 15190 olmuş kimse değişmiyor 22W Batıda 12736.H.Tepe doğru Yeni sembol 18085 olmuş kimse değişmiyor.bu ******* sitede takip ediyorum bulan ya tasarım ya uzman ya ekurel hocalarım ama niye *** dosyalarında bunları niye düzenleme yapılmiyor her *** dosyasın attığımız zaman bunları elden takrar düzeltiyoruz buları sizden düzenlemenizi ricada buluniyorum üçünüze saygılar ve işlerinizde başarılar dileğiyle bekliyoruz.:help::help::help::tr::tr::tr::tr:

Konuyu buraya aldım.

Vakit buldukça kéyleri düzenlemeye çalışıyoruz ancak; sizlerde takdir edersiniz ki bizlerde çalışan ve aile geçindirmeye çalışan insanlarız.
    Bu nedenle vakit buldukça yapmaya-düzenlemeye çalışıyoruz.
    Bu konuda sizlerden de yardım bekliyoruz tabiki.

Yorum yap

ben öncedende demiştim hatalı k.eyler varsa bildirin diye

Yorum yap

Sayın üstat
        Benim Next 2000 dpcı süper plus receıverim var.
        Yüksek müsaadelerinizle Next süper pluslara uyarlanmış kendim bizzat receıverimde kullandığım Biss keylerle ilgili zipli dosyamı buraya aktarmak istedim.Ancak sitemizde bana zipli dosya upload izni olmadığından aşağıdaki adres aracılığı ile sizlere sunmak istedim.

http://www.dosya.tc/Next_2000Super_180608YEN_.zip.html

Tarihinin eski olmasına bakmayın çünkü şu an receıverimde aktif olan bütün biss ler mevcuttur
        Saygılar

Yorum yap

mtv türk bss

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben öncedende demiştim hatalı k.eyler varsa bildirin diye

Yorum yap

mtv turk bss

Yorum yap

mtv türk biss

biss ******* foruma atarsanız sevinirim hocam

Yorum yap

rmzaygl Nickli Üyeden Alıntı
                biss ******* foruma atarsanız sevinirim hocam
                dostum biss bölümünde mevcuttur bakarsanız gürürsünüz
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

nba tv biss'si bilen var mı arkadaşar tşkr

Yorum yap

şenol şenol Nickli Üyeden Alıntı
                    nba tv biss'si bilen var mı arkadaşar tşkr

bahsettiğiniz kanalın ******* hem bilinmiyor

bilinse bile kurallar gereği yasak !!!!

Yorum yap

benim ye8000xcam plus makinam var ntv *** istiyorum ltf..yardım

Yorum yap

ali-49 Nickli Üyeden Alıntı
                        benim ye8000xcam plus makinam var ntv *** istiyorum ltf..yardım
                        Forumda cihazınla ilgili bölümde Biss yazılımı var onu kullan.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X