• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Izmit Yine Skysta2 Sorun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Izmit Yine Skysta2 Sorun

Arkadaşlar böyle bir şey olamaz ya Skystar2 ile Hipsasat da Progdvb ve Altdvb de seyretmek için 12460 v 27500 transponder indeki kanallardan başka kanalı ( sinyal %40) başka göstermiyor. Next 2000x plus de sinyal %70 bütün kanallar açık.Skystarın arkadaki girişindeki kabloyu bazen çıkartıp sağa sola sürtürüp Skystar ın girişine tekrar takarak diğer kanalları da bazen alıyorSinyal %40 ile %50 alıyor.Hotbird uydusun da hiç sorun yok.HİPSASAT DA niye sorun VAR? 12460V27500 TRANSPONDERİN DE NE ÖZELLİK VAR NİYE DİĞERLERİNİ KABLO VE SKYSTAR2 IN GİRİŞİYLE OYNAMAK GEREKİYOR .NİYE Kİ ?SkyStar2 kartım bozuldu mu?ALTDVB VE SKYVİEV HİPSASAT IN Hazır kanal listesi var mı? YARDIM LÜTFEN [email protected] SKYSTAR2 İLE AYNI ANDA ÇANAKTAN GELEN KABLOYU NEXT2000X PLUS ARASINDA NASIL PAYLAŞTIRABİLİRİM

diseq sivic ten gelen kobloyu f konnektorleri degiştir buyuk ihtimal ondandır antenle diseq arasındakindede olabilir problem...

Yorum yap

ALTDVB VE SKYVİEV HİPSASAT IN Hazır kanal listesi var mı? YARDIM LÜTFEN [email protected] SKYSTAR2 İLE AYNI ANDA ÇANAKTAN GELEN KABLOYU NEXT2000X PLUS ARASINDA NASIL PAYLAŞTIRABİLİRİM Dısec yok tek çanak var?goldmaster motorlu Hİpsasatı skystar2 de hep sorunlu?12460 v 27500 transponder indeki kanallardan başka kanalı ( sinyal %40) başka göstermiyor. Next 2000x plus de sinyal %70 bütün Kanalar açık iki cihaz arasında kabloyu nasıl birleştiririm.ikisinide tek çanakile kullanabilirmiyim.

Yorum yap

nextten cıkıp ss2 ye girebilirsin ss2 yi kullancagın zaman nexti kapatman lazım...

Yorum yap

iyi de bu bağlantı için ne kullanacağımALTDVB VE SKYVİEV HİPSASAT IN Hazır kanal listesi var mı? YARDIM LÜTFEN [email protected]

Yorum yap

Nextin arkasındaki Loop yazan cıkıştan SS2 ye kablo cekeceksin.
            Birini kullanırken diğerini Stand By konumunda bırakmalısın

Yorum yap

oguzcs Nickli Üyeden Alıntı
              Arkadaşlar böyle bir şey olamaz ya Skystar2 ile Hipsasat da Progdvb ve Altdvb de seyretmek için 12460 v 27500 transponder indeki kanallardan başka kanalı ( sinyal %40) başka göstermiyor. Next 2000x plus de sinyal %70 bütün kanallar açık.Skystarın arkadaki girişindeki kabloyu bazen çıkartıp sağa sola sürtürüp Skystar ın girişine tekrar takarak diğer kanalları da bazen alıyorSinyal %40 ile %50 alıyor.Hotbird uydusun da hiç sorun yok.HİPSASAT DA niye sorun VAR? 12460V27500 TRANSPONDERİN DE NE ÖZELLİK VAR NİYE DİĞERLERİNİ KABLO VE SKYSTAR2 IN GİRİŞİYLE OYNAMAK GEREKİYOR .NİYE Kİ ?SkyStar2 kartım bozuldu mu?ALTDVB VE SKYVİEV HİPSASAT IN Hazır kanal listesi var mı? YARDIM LÜTFEN [email protected] SKYSTAR2 İLE AYNI ANDA ÇANAKTAN GELEN KABLOYU NEXT2000X PLUS ARASINDA NASIL PAYLAŞTIRABİLİRİM
              arkadaşım kartını hala bozmadıysan şanslısın. ss2 ye girdiğin kısmı sağa sola sürtmen hiç doğru değil hele bilgisayar açıksa ve bu dediğin işi o şekilde yapman kısa devreyi davet etmen anlamına geliyor. ss2 ve recevier sinyalleri farklı, çanak ve lnb ayarları alınabilecek en fazla sinyale göre ince ayarlanacak.
              recevier de 70 lerde olan sinyal ss2 de 50-60 lar arasında oynar. ayrıca recevierden çıkış almamanı öneririm bunun için diseq kullanmalısın. receviere ayrı ss2 ye ayrı.
              selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X