• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Google da kapatılıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Google da kapatılıyor...

Türkiye’de erişimi yasaklanan paylaşım sitesi YouTube’un ardından Google da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Atatürk’ün kişilik haklarına ve manevi şahsiyetine ağır hakaretler içerdiği öne sürülen bir site nedeniyle arama motoru Google da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Hürriyet'in haberine göre; Atatürkçü Düşünce Derneği, Google’da “Kemalizmin karın ağrısı” yazılarak ulaşılan sitede, Atatürk’e ağır hakaretler içeren ifadelerin yer aldığı gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu’na suç duyurusunda bulundu.

"TÜRKİYE SANSÜRCÜ ÜLKE OLUYOR" DEDİRTEN GELİŞME

Arama motoru yöneticilerinin cezalandırılması ve Google’ın Türkiye’de erişime kapatılması istenen dilekçede, “Kemalizmin karın ağrısı” yazılarak ulaşılabilen ana başlıklarda, Türkiye’nin kurucusu Atatürk’e kişilik hakları dahil, her alanda hakaret edildiği kaydedildi. Söz konusu yayınların kimler tarafından siteye konulduğunun tespit edilemediği belirtilen dilekçede, “Ancak sayfanın sonuna sitenin Google tarafından desteklendiği yazılmıştır.

Atatürk’ü Koruma Kanunu başta olmak üzere, TCK ve ilgili maddelere aykırı olarak yayın yapan sitenin sorumlularının tespit edilerek, cezalandırılması ve bu sitenin de acilen yayınlarının durdurulması ve kapatılmasını talep ediyoruz” denildi. Paylaşım sitesi “YouTube”a erişim de, Atatürk’e hakaret içeren görüntüler bulunduğu gerekçesiyle süresiz olarak yasaklanmıştı. Ankara Basın Savcılığı, Atatürk’e hakaret içeren görüntülerin sadece Türkiye veri tabanında kaldırıldığı gerekçesiyle erişime izin vermemişti.

Kaynak: Livehaber.com
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

kapamayla sansürle hiç bire gelinmez.bunu bütün dünya anladı ancak bizim yöneticiler malesef anlamamaya ısrar ediyor....
    kapasalar ne olacak giriliemeyecekmi sanki...youtube kapandıda ne oldu herkes rahatlıkla giriyor.sadece DNS değiştirmek yeterli..benim kullandığım DNS ile yasak masak yok heryere direk giriyorum....

Yorum yap

vay bee şu işe bak g maile gelen imeilerede bakamıycaz desenize tüh bee googleyi kapatçana o siteyi kaldırsınlar bence :skt:
      ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
      Next 2000 super HDTV_Orginal ®
      Next 2000 cx super plus_Orginal ®
      MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
      Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
      Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
      Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Google kapanırsa saçmalık olur ama zaten dns numaraları değiştirilince giriliyor
        VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

Yöneticilerimiz ne zaman olgunlaşacak, yaşlanıyorlar, ama hala ham.

Yorum yap

Atatürk sevgisinin yıpratılması üzerinden yola çıkılan bölücü oyunlardan biri bu arkadaşlar kanmayın. hakaret etmiş sitenin ihbarını yapan aynı zaman da sitenin kurulmasının finansını yapmadığını bilemiyoruz. bazı derneklere üye yazılımı ile şube yönetimlerini ellerine geçiren tarikatlar VE sıkı durun faydalandığınız ,çoğunluğun talebi olan ,sempati duyulan şeylerden o çoğunluğu önderimiz Atatürkümüze tepki duygularını körüklemek için içteki bedbahtlardan ,çıkar çevrelerinden destek alan bu uslanmazların oyunlarına düşmeyin ....içinizdeki millet olma özelliğiniz olan vatan sevgisinin çürütülmesine müsaade etmeyin...... Demokrasi özgürlükleri istemekten ibaret değildir vatana karşı olan sorumluluklarımızıda yaşamamız anlamına gelir.....
            ilgi duyduğunuz ve faydalandığınız şeylerin yasaklanma sebebi üzerinden değil oynanan oyunun sinsiliğine tepki göstermeli, tek ses olmalısınız.....
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Atatürk sevgisini, dinimizin hoşgörüsü içinde vatan ve millet sevgisiyle korumalıyız.

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ...İçinizdeki millet olma özelliğiniz olan vatan sevgisinin çürütülmesine müsaade etmeyin. Demokrasi özgürlükleri istemekten ibaret değildir, vatana karşı olan sorumluluklarımızı da yaşamamız anlamına gelir. İlgi duyduğunuz ve faydalandığınız şeylerin yasaklanma sebebi üzerinden değil, oynanan oyunun sinsiliğine tepki göstermeli, tek ses olmalısınız...
              Kelimelerle iyi ifade edilmiş farklı bir görüş. Gerçekten ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar karşısında dikkatli ve birlik halinde olmalıyız. Dünyada insani değerler üzerine kurulmuş çok büyük bütçeli bir çok dernek veya cemaat, bazı ülkelerin siyasi ve ekonomik eğilimleri doğrultusunda başka ülkelere zararlı faaliyetler ihrac ediyorlar. Zaman zaman dini kisve altında misyoner kuruluşlar da bu oyunların içinde olabiliyor. Bu nedenle Atatürk sevgisini, dinimizin hoşgörüsü içinde vatan ve millet sevgisiyle bezeyerek korumalıyız...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kapamayla sansürle hiç bire gelinmez.bunu bütün dünya anladı ancak bizim yöneticiler malesef anlamamaya ısrar ediyor....
                kapasalar ne olacak giriliemeyecekmi sanki...youtube kapandıda ne oldu herkes rahatlıkla giriyor.sadece DNS değiştirmek yeterli..benim kullandığım DNS ile yasak masak yok heryere direk giriyorum....
                Haklısın üstadım benim yazacaklarımı sen tercüman olmuşsun...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X