• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ntv-cnbc-e e2 ve ntv spor sorunu.Yardm ltfn

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ntv-cnbc-e e2 ve ntv spor sorunu.Yardm ltfn

Merhaba arkadaşlar.ben next 9000 cı kullanıcısıyım.
    bildiğimiz gibi en son değişen türksat uydusundan sonra herkes gibi bende arama yaptırdım yeni kanalları buldum fakat ama o zamandan bu zamana kadar çıkmayan doğuş yayın kanalları var

kral tv cnbc-e e2 ntv ve ntv spor

bu kanalları ne yaptıysam çıkartamadım.güncel uydu frekanslarını kontrol ediyorum uydudaki bu frekanslara bakıyorum frekanslar aynı ama görüntü hep aşırı decede bozuk.
    ve bu kanallar arasında sade ntv spor şifreli kanal olarak görünüyor ve onu hiç açamıyorum.
    güncel yazılımı yükledim olmadı tekrar tekrar aramalar yaptım ama bir türlü sonuç alamadım sizin gibi üstadların yardımını bekliyorum ntv spordan maçlara bakamamak geceleri soth park ı seyredememek çok koyuyo artık:alalal::alalal:

nostradamus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğimiz gibi en son değişen türksat uydusundan sonra herkes gibi bende arama yaptırdım yeni kanalları buldum fakat ama o zamandan bu zamana kadar çıkmayan doğuş yayın kanalları var

bu kanalları ne yaptıysam çıkartamadım.güncel uydu frekanslarını kontrol ediyorum uydudaki bu frekanslara bakıyorum frekanslar aynı ama görüntü hep aşırı decede bozuk.
    ve bu kanallar arasında sade ntv spor şifreli kanal olarak görünüyor ve onu hiç açamıyorum.
    güncel yazılımı yükledim olmadı tekrar tekrar aramalar yaptım ama bir türlü sonuç alamadım sizin gibi üstadların yardımını bekliyorum ntv spordan maçlara bakamamak geceleri soth park ı seyredememek çok koyuyo artık:alalal::alalal:
    dostum sizin sisteminizde sorun vardır kanallar 11054 h 30,000 yerinde ve kalite sinyalda yüksek
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

bizde böyle bir problem yok ntv sporda dün milan maçını felan seyrettim ben. diğer kanallarda gösteriyor hiç problemsiz. bence siz anten ayarınızı bi kontrol edin.

Yorum yap

çanak hafif dönmüş olabilir lnb göz arızalanmış olabilir diseqc siviç arızalanmış olabilir çünkü yazdığın 3 adet kanal aynı frekans paketin içinde dir e2 -cnbc-e bukanallar şifreli değil iyi günler
        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

evet frekanslarda doğru 11054 30000 ama işte sadece bu 4 kanal çıkmıyor.çanakta bi kayma olasılığımı var yani.ama çanakta dönme falan olsa diğer kanallarda etkilenmezmiydi bundan?

Yorum yap

evet frekanslarda doğru 11054 30000 ama işte sadece bu 4 kanal çıkmıyor.çanakta bi kayma olasılığımı var yani.ama çanakta dönme falan olsa diğer kanallarda etkilenmezmiydi bundan?
            lnb nizin tp tanıma sorunu sanırım 11054 olan tp yi 11055 yapın olmasa 11056 yapın oda olmasa 11053 yapın sorun düzelecektir...

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              lnb nizin tp tanıma sorunu sanırım 11054 olan tp yi 11055 yapın olmasa 11056 yapın oda olmasa 11053 yapın sorun düzelecektir...
              söylediğini denedim ancak sinyalde çok bi değişiklik yok 55 e 43 gibi değerler çıkıyo kanal sinyali olarak ama görüntü hala çok bozuk.yardımın için yinede çok teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X