• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Foruma bir şeymi oldu acaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Foruma bir şeymi oldu acaba

Sayın yetkili arkadaşlar foruma bir şeymi oldu acaba uzun bir müddet giremedik.İnşallah korkulacak bir durum yoktur.Selamlar..
    Vu Duo2- Next Machina 3D

serverimizin bulunduğu datacenter'de bir süreliğine geçici sorun oluştu. amerikadan merkezden kaynaklanıyor. sorun hallolmuştur..

Yorum yap

Sayın Organik dostum verdiğin bilgi için teşekkür ederim..
      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Bu aralar birde bu Dnslerde sorun oluyor yurt dışı çıkışlarında zaman zaman aksamalar meydana geliyor.

Yorum yap

Şuanda sistemde 82 kayıtsız kullanıcı bulunuyor. Acaba bir attack falanmı sözkonusu??

Yorum yap

IP lerini kontrol etmek lazım aynı IP yada aynı serverse tedbir almak yerinde olur (gerçi şimdi sahte IP ler çoğaldı) yoğun üye girişine de dikkat edelim lütfen!!!
            En büyük aptallık,
            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

66.154.x.x portundan birileri flood yapmaya çalışıyor kendi çapında.. bişey olmaz.. flooda karşı gerekli güvenlik önlemleri ve modüller serverde mevcut zaten. son 2 gündür olan kesikliklerle bunun ilgisi yok, kesiklikler merkez datacenterden ve DNS'lerden kaynaklanıyor..

Yorum yap

Serverimiz güvenli, bizler onları bildikten sonra birşey olmaz, kolay gelsin.
                En büyük aptallık,
                Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Dükkan sana emanet @ orgi
                  aman haa bişi olmasın dünyamız kararıyor 'sayfa görüntülenemiyor' ibaresi çıkınca

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                    aman haa bişi olmasın dünyamız kararıyor 'sayfa görüntülenemiyor' ibaresi çıkınca

:ehehe: :ehehe: :ehehe: :ehehe: :ehehe: :ehehe:

Yorum yap

[EVIL]dükkan sağlam hehe.. [/EVIL]

Yorum yap

pride alem adamsın dostum güldürdün benide allahta seni güldürsün

Yorum yap

sabahtan beridir meratan öldüm yaw ara ara giriyordum sonra gidiyordu neyse sorun olmadığına sevindim

Yorum yap

Bu sabah yine herhalde bir sorun vardı forumda şimdi giriyorum

Yorum yap

Gene Amerikadaki serverdan kaynaklanan bir database problemi vardı
                              Gizli silahşörümüz Orgi ilgilenmiştir muhakkak...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X