• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pvr (usbden kayıt) yapamıyorum.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pvr (usbden kayıt) yapamıyorum.

Merhaba arkadaşlar,
    Bir süredir next 2000 plus cihazımda hiç bir şey kayıt edemiyorum, acaba ben mi nasıl kayıt edileceğini unuttum? yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada kayıt için kumandada mavi tuşa abasıyoduk diye biliyorum ben, bastığımda ekranda görüntü donuyor ve hiçbirşey kaydetmiyor.

lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Bir süredir next 2000 plus cihazımda hiç bir şey kayıt edemiyorum, acaba ben mi nasıl kayıt edileceğini unuttum? yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada kayıt için kumandada mavi tuşa abasıyoduk diye biliyorum ben, bastığımda ekranda görüntü donuyor ve hiçbirşey kaydetmiyor.
    KIRMZI tuş veya HELP tuşuna basarak kayıt yapar aynı tuşla kayıt biter
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Pvr (usbden kayıt) yapamıyorum.

Merhaba arkadaşlar,
      Bir süredir next 2000 süper plus cihazımda hiç bir şey kayıt edemiyorum, acaba ben mi nasıl kayıt edileceğini unuttum? yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada kayıt için kumandada mavi tuşa basıyoduk diye biliyorum ben, bastığımda ekranda görüntü donuyor ve hiçbirşey kaydetmiyor.

Yorum yap

Konular birleştirildi. Lütfen aynı soru için iki farklı başlık açmayınız.

Yorum yap

Kusura bakmayın yanlışlıkla plus başlığına açmışın sonradan farkettim süper plusa açtım.
          Kırmızı tuş veya help tuşu başka görev yapıyor bende. Acaba yeni bir yazılım mı atmam gerekiyor?

Yorum yap

lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Kusura bakmayın yanlışlıkla plus başlığına açmışın sonradan farkettim süper plusa açtım.
            Kırmızı tuş veya help tuşu başka görev yapıyor bende. Acaba yeni bir yazılım mı atmam gerekiyor?

Sizde bu tuş çalışmıyorsa muhtemelen çok eski yazılım kullanıyorsunuz. Yazılımı güncellerseniz problem kalmaz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Evet ben yazılım güncel sanıyodum ama değilmiş Teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkürler...............

Yorum yap

yeni yazılım (31.12.2009) yükledim kayıt yapılmıyor acaba kayıt tuşu mu değişti

Yorum yap

1intibah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yeni yazılım (31.12.2009) yükledim kayıt yapılmıyor acaba kayıt tuşu mu değişti

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sizde bu tuş çalışmıyorsa muhtemelen çok eski yazılım kullanıyorsunuz. Yazılımı güncellerseniz ve usb'ye uygun yüksek hızda bir flash diski takıp gerekli tuşa basarsanız problem kalmaz.

Kolay gelsin.
                    :yess:

Yorum yap

helpe basınca liste geliyordu ikinci kez kanalı seçip ya da kayıt yapılacak kanal seçili ise ok a basmak gerekiyormuş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X